The Dumplings – Tasa Raj - koncert
Zespół The Dumplings wraca i prezentuje swoją trzecią płytę studyjną, która jest tworzona przez Justynę Święs oraz Kubę Karasia.
Gdzie?
Klub Stodoła - Main Stage
Stefana Batorego 10, 02-591 Warszawa
Kiedy?
29 marca 2019 od 20:00
Za ile?
66 zł

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 29-go marca 2019 roku, do warszawskiego Klubu Stodoła, znajdującego się przy ulicy Stefana Batorego 10 na koncert zespołu The Dumplings. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:00, a bilety wstępu kosztują 66 złotych. Otwarcie drzwi nastąpi o godzinie 19:00. Justyna Święs oraz Kuba Karaś zaprezentują Państwu materiał pochodzący z najnowszego albumu, pod tytułem: "Raj". Bilety są dostępne!

Zespół The Dumplings wraca i prezentuje swoją trzecią płytę studyjną, która jest tworzona przez Justynę Święs oraz Kubę Karasia. Nowy album został w całości napisany, wyprodukowany i skomponowany przez twórców ‘No Bad Days’, ‘złotych’ oraz ‘Sea You Later’. Natomiast muzycznie to ciągle elektropop na wysokim poziomie, w stylu charakterystycznym dla zespołu, jednak w porównaniu do produkcji poprzednich jest nieco dojrzalej. Teksty napisane na płytę są w polskim języku, co otwiera na pewno nowy rozdział w karierze grupy.

Trzeci album jest powrotem do czysto elektronicznych dźwięków z czasów ich pierwszego krążka. Mniej tutaj jednych i lekkich brzmień, a więcej mroku oraz tajemnicy. Zdecydowali się na to, żeby wszystkie teksty na płycie były w języku polskim. Znajdziecie Państwo tutaj liczne odniesienia do tekstów kultury, między innymi: „Zapach kobiety”, czy literatury Cortazara oraz Tołstoja. Postanowili także na krótką, jednak treściwą formułę, album ma osiem utworów.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl