Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

The Dillinger Escape Plan - koncert

The Dillinger Escape Plan - koncert
 
Już pierwszymi albumami zaproponowali styl, który bardzo trudno podrobić. To kolaż jazzu i eksperymentalnego metalu oraz rocka.
gdzie?Studenckie Centrum Kultury Politechniki Krakowskiej "Kwadrat"
Skarżyńskiego S. 1, 31-866 Kraków
kiedy?10 sierpnia 2017 od 18:00
za ile?99 zł

Studenckie Centrum Kultury Politechniki Krakowskiej "Kwadrat" ma zaszczyt zaprosić na świetny koncert amerykańskiej grupy The Dillinger Escape Plan. 10 sierpnia, punktualnie o godzinie 18:00 na scenie przy ulicy Skarżyńskiego 1 w Krakowie pojawią się muzycy z formacji określanej mianem „kultowa”.

The Dillinger Escape Plan to formacja rodem z USA. W tym roku wystąpili podczas MetalFestu, co tylko potwierdza rangę kapeli. Muzycy z The Dillinger Escape Plan nie mogą się szczycić podobnym stażem muzycznym co Entombed czy Sodom, a jednak zdążyli już zainspirować mnóstwo zespołów na całym świecie. Śmiało można stwierdzić, że zmienili na stałe oblicze muzyki metalowej. Już pierwszymi albumami zaproponowali styl, który bardzo trudno podrobić. To kolaż jazzu i eksperymentalnego metalu oraz rocka. Taka fuzja nie pozwala na zachowanie obojętności! The Dillinger Escape Plan zyskali miano „najlepszego zespołu koncertowego na naszej planecie”. Określenie to przypisał im periodyk muzyczny Kerrang!

Serdecznie zapraszamy, 10 sierpnia pojawia się niebywała okazja do tego, by poznać tych muzycznych szaleńców. To uczta dla miłośników mocnych brzmień oraz niebywała gratka dla tych, którzy dopiero poznają rewiry ostrych brzmień.

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl