The Cobblestones Q feat. Maliq - koncert

The Cobblestones Q feat. Maliq - koncert
The Cobblestones Q jest zespołem jazzowym, który składa się ze scenicznych prawdziwych osobowości, muzyków z wielkim doświadczeniem na scenie oraz związanym z nagrywaniem.
Gdzie?
12on14 Jazz Club
Noakowskiego 16, 00-265 Warszawa
Kiedy?
31 maja 2019 od 20:30
Za ile?
40 zł

The Cobblestones Q jest zespołem jazzowym, który składa się ze scenicznych prawdziwych osobowości, muzyków z wielkim doświadczeniem na scenie oraz związanym z nagrywaniem. Formacja jest skoncentrowana na wykonawstwie oraz twórczości kompozycji autorskich, które oscylują wokoło jazzu progresywnego, prócz stylistyki postbopowej, włączając w sposób swobodny elementy soul i funk do granej muzyki przez siebie.

Formacja, w roku 2018, latem, odbyła niezwykle udaną trasę koncertową razem z Frankiem McCombem (keys, voc). Planują poza tym kontynuację współpracy przez nagranie oraz wydanie albumu, jak również kolejne koncertowe zdarzenie, które będą miały miejsce w roku 2019, w lipcu. Natomiast od czerwca (całe wakacje) zespół The Cobblestones grywał będzie na scenie Klubu Jazzowego 12on14, we środy, w granicach cyklu, pod nazwą: Steamin’ up, zapraszając bardzo ciekawych Gości muzycznych.

Michał Maliq Malicki - zaśpiewa dla Was, Seb Stanny - saksofony, Michal Wróblewski - fortepian, Andrzej Gondek - gitara, Marcin Jadach - basowa gitara oraz Fryderyk Młynarski - perkusja. Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 31-go maja 2019 roku, do 12on14, znajdującego się w Warszawie, przy ulicy Noakowskiego 16. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:30, a bilety wstępu kosztują 40 złotych.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl