The Casualties - gwiazda punk rocka z USA zagra we Wrocławiu!

The Casualties - gwiazda punk rocka z USA zagra we Wrocławiu!
Casualties są słynni z bardzo żywiołowych występów, a także agresywnych, przebojowych i równocześnie melodyjnych utworów.
Gdzie?
Stara Piwnica Klub Muzyczny
Krupnicza 15, 50-075 Wrocław
Kiedy?
15 lutego 2019 od 20:00
Za ile?
40 zł

wROCKfest.pl bardzo serdecznie zaprasza Państwa na koncert formacji The Casualties, który odbędzie się już 15-go lutego 2019 roku, we wrocławskim Klubie Stara Piwnica, znajdującym się przy ulicy Krupniczej 15. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:00, a bilety wstępu kosztują 40 złotych.

Nowojorczycy są często nazywani: "największymi irokezami oraz kolcami", jacy funkcjonują na scenie amerykańskiej - street punk. Formacja będzie promowała swój najnowszy album, noszący tytuł: "Written In Blood", jednak na koncercie usłyszą Państwo również materiał przekrojowy ze wszystkich poprzednich płyt. Na scenie wspomagać zespół będzie support polski, który wkrótce zostanie ogłoszony. The Casualties pozostaje w nawiązaniu do dokonań punkowych kapel angielskich spod znaku: The Varukers, The Exploited, lub też One Way System.

Formacja powstała w roku 1991 w mieście Nowy York. Zespół celowo odwołuje się do klasycznego ruchu punk w warstwie muzycznej, w swym scenicznym wizerunku oraz w przekazie światopoglądowym. Jak sami członkowie grupy twierdzą, iż w świecie muzycznym, w którym uznawanym za punk jest Good Charlotte, czy Avril Lavigne, warto przypominać ludziom na czym naprawdę muzyka punk polega. Casualties są słynni z bardzo żywiołowych występów, a także agresywnych, przebojowych i równocześnie melodyjnych utworów.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl