The Carpet Crawlers - koncert
Nie przegapcie Państwo tego oszałamiającego wręcz show, popieranego przez Tonyego Banksa z samego Genesis!
Gdzie?
Sala Koncertowa Radia Wrocław im. Jana Kaczmarka - TV Wrocław
Al. Karkonoska 8, 53-015 Wrocław
Kiedy?
18 października 2018 od 19:00
Za ile?
50 zł

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na największy na całym kontynencie europejskim pokaz twórczości zespołu legendy, czyli Genesis, w wykonaniu formacji The Carpet Crawlers. Wracają do Państwa po swym oszałamiającym pokazie zeszłorocznym, pod tytułem: "Invisible Touch", był zresztą wspaniałą wręcz celebracją wczesnego okresu grupy z Peterem Gabrielem grającym z nimi.

"Seeling foxtrot by the pound" to właściwie to, o czym możliwe, że myślisz - "Foxtrot", a także "Seeling England by the pound" to niezwykle wyjątkowe i specjalne show. Pojawią się również utwory dodatkowe, które mają na celu zakończenie tego zapierającego dech, dłuższego niż dwie i pół godziny koncertu. Ze scenografią, która jak najbardziej będzie autentyczna, wszelkimi kostiumami, jak również makijażem formacja zabierze Was w tęskną podróż z piosenkami, jak między innymi: 'I know what I like', 'Watcher of the Skies', 'Get em out by Friday', 'Cinema Show', 'Firth of Fifth', a także utworem kultowym 'Supper's Ready'. Uznany za najlepszy głos samego Petera Gabriela, po wielkim człowieku, czyli Gabrielu, nasz frontman Brian Cummins występował z członkami oryginalnej formacji Petera Gabriela (Larry Fast, Jerry Marotta) i King Crimson (z Trey Gunn) w 'Security Project' - Polska, rok 2015.

Zatem nie przegapcie Państwo tego oszałamiającego wręcz show, popieranego przez Tonyego Banksa z samego Genesis! Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na koncert, który odbędzie się już 18-go października 2018 roku, we wrocławskiej Sali Koncertowej imienia Jana Kaczmarka, znajdującej się przy Alei Karkonoskiej 8. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00, a bilety wstępu kosztują 50 złotych.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

Zespół wystąpi w składzie: Brain Cummins - drums and vocal, Chris Watt - guitar, vocal and bass, Neil Carter - vocal, drums, Andrew Keegan - guitar, keyboards, vocal, Jim Faulkner - vocal and guitar.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl