The Brag Pack - koncert
The Brag Pack grają kompozycje własne energicznie oraz interaktywnie, co w całości tworzy bardzo ciekawe, a także spójne w odbiorze widowisko przeznaczone dla Państwa.
Gdzie?
Teatr Boto
Bohaterów Monte Cassino 54B, 81-753 Sopot
Kiedy?
5 sierpnia 2018 od 21:00
Za ile?
35 zł

Kwintet, o nazwie: The Brag Pack jest międzynarodową formacją złożoną z młodych muzyków, którzy grają muzykę jazzową. Zespół powstał z początkiem roku 2011. Spotkali się w trakcie studiów - Wydział Jazzu Conservatorium van Amsterdam. Członkowie formacji mieli w sobie wiele wzajemnej pasji, by grać z mocnym napędem i właśnie to doprowadziło do powstania zespołu.

The Brag Pack grają kompozycje własne energicznie oraz interaktywnie, co w całości tworzy bardzo ciekawe, a także spójne w odbiorze widowisko przeznaczone dla Państwa. Bardzo szeroki repertuar, który obejmuje piosenki z nowoczesnym podejściem ku swingowi, jak również improwizacje free oraz solidna dawka groove.

Każdy z członków formacji na swym koncie ma liczne nagrody, a także wyróżnienia, które zdobywali na festiwalach międzynarodowych dotyczących jazzu. Promując swoją debiutancką płytę, pod tytułem: „Just Braggin“ grupa intensywnie koncertowała w bardzo prestiżowych klubach oraz na festiwalach, jak na przykład: Bimhuis w Amsterdamie, Asean Jazz Festiwal w Batam, czy też Birdland w Hamburgu. Formacja występowała kilka razy w naszym kraju, między innymi: na Swidnickich Jazzowych Nocach, Jazz Travel w mieście Sopot, Hanza Jazz Festiwal oraz Festiwal Jazz Od Nowa zdobywając ogromną sympatię i wielkie zainteresowanie słuchaczy. Grupa została także zaproszona na Jazzblag Festiwal 2015, Elbląg, gdzie zostali okrzyknięci odkryciem tego wydarzenia.

Szukasz noclegów w Sopocie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Sopocie

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 5-go sierpnia 2018 roku, do sopockiego Teatru Boto, znajdującego się przy ulicy Bohaterów Monte Cassino 54 B. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 21:00, a bilety wstępu kosztują 35 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl