The Blues Brothers Day: In memory of Zdzisław Smektała - koncert

The Blues Brothers Day: In memory of Zdzisław Smektała - koncert
Na naszej scenie pojawią się, na przykład: Wojciech Karolak, Roman Kołakowski, Leszek Cichoński, Tadeusz Nestorowicz i Zbigniew Czwojda jak również kilku wyśmienitych, ale zaskakujących Gości.
Gdzie?
Sala duża Impart
Mazowiecka 17, 50-412 Wrocław
Kiedy?
25 maja 2018 od 19:00
Za ile?
30 zł
Organizator
Strefa Kultury Wrocław

Koncert jest poświęcony pamięci pisarza, dziennikarza oraz barwnej postaci życia kulturalnego Dolnego Śląska - Zdzisława Smektały. Wydarzenie ma na celu przypomnieć publiczności organizowane właśnie przez artystę koncerty z cyklu, zwanego Blues Brothers Day, przy okazji przywołując atmosferę muzyczną oraz towarzyską z tamtych chwil.

Na naszej scenie pojawią się, na przykład: Wojciech Karolak, Roman Kołakowski, Leszek Cichoński, Tadeusz Nestorowicz i Zbigniew Czwojda jak również kilku wyśmienitych, ale zaskakujących Gości. Lekko oraz z feelingiem przeznaczonym dla wiernych fanów jazzu, bluesa, a także soulu.

Na koncert zapraszamy bardzo serdecznie już 25-go maja 2018 roku, do wrocławskiej Sali Dużej Impart, znajdującej się przy ulicy Mazowieckiej 17. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00, a bilety wstępu kosztują 30 złotych. Organizatorem zaś jest Strefa Kultury Wrocław.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl