The best songs from Quentin Tarantino Soundtracks - koncert

The best songs from Quentin Tarantino Soundtracks - koncert
Tarantino Soundtracks - to najlepsze utwory, pochodzące z filmów wielkiego Quentina Tarantino!
Gdzie?
Sala Gotycka w Starym Klasztorze
Purkyniego J. E. 1, 50-150 Wrocław
Kiedy?
18 kwietnia 2018 od 20:00
Za ile?
30 zł
Organizator
Stary Klasztor

Tarantino Soundtracks - to najlepsze utwory, pochodzące z filmów wielkiego Quentina Tarantino! Miłośników dobrego filmu oraz dobrej muzyki serdecznie zapraszamy na koncert niezwykły, godny polecenia. A odbędzie się on już z 18-go kwietnia 2018 roku, we wrocławskiej Sali Gotyckiej (Stary Klasztor), znajdującym się przy ulicy Purkyniego J. E. 1. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:00, a bilety wstępu kosztują 30 złotych. Projekt, który Państwu prezentujemy został stworzony przez grupę muzyków wrocławskich. Połączyła ich wielka pasja, by grać dobrą muzykę, połączył ich również świetny filmowy gust.

Natomiast pomysł, aby uformować te pasje w cały projekt "narodził się" w roku 2016. Zafascynowani światem, który jest przedstawiany w ekranizowanych oraz pisanych przez Quentina Tarantino, a w szczególności jest doceniany wybór piosenek, towarzyszących szczegółowym scenom. Przez reżysera wybierane są piosenki do sountracków. Przy zapoznaniu się z twórczością wielkiego artysty, co pozwoli Państwu poznać go jeszcze lepiej. Przy okazji każdej kolejnej premiery przeżywamy te przygody wręcz podwójnie, ponieważ ścieżka dźwiękowa była osobną kopalnią z nowymi inspiracjami, zaś przykład na to, jak jesteśmy silnie pobudzeni dzięki tym dźwiękom możemy przenosić się do świata filmu, nawet dość długo po jego zobaczeniu.

W kwietniu 2018 roku, w Starym Klasztorze zagramy dla Was, z wielką przyjemnością numery, między innymi z: "Pulp Fiction", "Django Unchained", czy też "Reservoir Dogs". Wystąpią natomiast: Natalia Juszczyszyn - taniec, śpiew oraz anegdoty; Szymon Paduszyński - chórki i gitary; Łukasz Wieczorek - również chórki i gitary; Tomasz Jędrzejewski - zajmie się klawiszami; Andrzej Stagraczyński - bassem; Tomasz Garbera - zaś bębnami.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl