Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

The Australian Pink Floyd Show - koncert

The Australian Pink Floyd Show - koncert
 
Impreza z dużym oddaniem jest zaangażowana w dziedzictwo Watersa, Barretta, Wrighta & Masona, Gilmoura oraz zapowiada niesamowite, czy mówiąc inaczej spektakularne widowisko
gdzie?Centralny Ośrodek Sportu Hala "Torwar"
Łazienkowska 6a, 00-449 Warszawa
kiedy?28 lutego 2019 od 20:00
za ile?165 zł
organizatorMetal Mind Productions

W roku 2019 The Australian Pink Floyd Show wraca z trasą koncertową, pod nazwą: All That You Love World Tour, w trakcie której zaprezentują kompozycje z różnych etapów twórczości grupy Pink Floyd. Impreza z dużym oddaniem jest zaangażowana w dziedzictwo Watersa, Barretta, Wrighta & Masona, Gilmoura oraz zapowiada niesamowite, czy mówiąc inaczej spektakularne widowisko zbliżające się poziomem do legendarnych już produkcji oryginalnego zespołu Pink Floyd. Nowe i nowoczesne efekty świetlne, lasery, nadmuchiwane i olbrzymie postacie oraz niesamowite brzmienie i to na żywo, które tak świetnie charakteryzowało występ Pink Floyd, to wszystko gwarantuje, iż koncert The Australian Pink Floyd Show ma być niesamowitym przeżyciem kulturalnym.

Sensacja koncertowa, a już więcej niżeli cztery miliony widów w trzydziestu pięciu krajach całego świata miało okazję poznać magię Pink Floyd wykonywaną dzięki tej formacji. The Times opisuje to show jako “gold standard”. Zespół w świetny sposób potrafi uchwycić oraz przekazywać ducha muzyki Pink Floyd, jak również samo jej brzmienie, przyciąga uwagę niesamowitymi wręcz efektami specjalnymi i wizualizacjami. To będzie dziesiąta wizyta w Polsce. Pierwszy raz zespół zagrał w naszym kraju w roku 2008 - Spodek w Katowicach. Rok rocznie zbierali coraz lepsze i bardziej entuzjastyczne recenzje, a także aplauz od fanów. Formacja po raz ostatni grupa wystąpiła u kraju w roku 2018, w kwietniu, dając dwa wspaniałe koncerty.

Na koncert zapraszamy bardzo serdecznie już 28-go lutego 2019 roku, do warszawskiego Centralnego Ośrodka Sportu Hali "Torwar", znajdującego się przy ulicy Łazienkowskiej 6 a. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:00, a bilety wstępu kosztują 165 złotych.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl