Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

The Amity Affliction

The Amity Affliction
 
The Amity Affliction zawsze proponują niezwykle energetyczne show grane na żywo, a muzyczne aranżacje wpadają w ucho, serce i pamięć już przy pierwszym słuchaniu.
gdzie?Klub Proxima w Warszawie
Żwirki i Wigury 99a, 02-089 Warszawa
kiedy?14 sierpnia 2017 od 20:00
za ile?69 zł

THE AMITY AFFLICTION - bomba metalcore’owa rodem z Australii zaplanowała spektakularny powrót na polską scenę. Formacja zagra 14 sierpnia w Proximie w Warszawie. Koncert dedykowany jest najnowszej płycie zespołu „This Could Be Heartbreak”. Wydawnictwo pojawiło się na świecie dwa lata temu dzięki zaangażowaniu wytwórni Roadrunner Records. 14 sierpnia na scenie przy Żwirki i Wigury 99a pojawią się: The Amity Affliction oraz M.O.R.O.N. i We Still Have Paris.

THE AMITY AFFLICTION - metalcore'owa i post-hardcore'owa formacja rodem z Australii. Współpracują z Roadrunner oraz UNFD. Debiut sceniczny to rok 2003, w tym roku wydali swoją pierwszą EP-kę. W 2004 szeregi grupy zasilił aktualny wokalista oraz frontman kapeli Joel Birch. Ahren Stringer, jedyny reprezentant oryginalnego składu, w tym czasie zdecydował się na bas i poświęcił się czystym wokalom. Po dwóch latach na światło dzienne wyszła kolejna Ep-ka zatytułowana „High Hopes”. Niestety nadal nie był to pełnoprawny album, na który wszyscy tak czekali. Sukces przyszedł w 2008 roku.

To data wydania debiutanckiego albumu „Severed Ties”, który cieszył się gorącym przyjęciem przez krytyków i fanów kapeli. W Australii doskoczył aż do 26 miejsca lokalnej listy sprzedaży. Kolejne sezony to pasmo sukcesu oraz gwałtownie rosnąca popularność The Amity Affliction na wszystkich kontynentach. Od 2012 roku kapela jest pod opieką wytwórni Roadrunner Records. W muzycznym portfolio mają pięć studyjnych albumów. Ostatni z nich to album zatytułowany „This Could Be Heartbreak”.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

The Amity Affliction zawsze proponują niezwykle energetyczne show grane na żywo, a muzyczne aranżacje wpadają w ucho, serce i pamięć już przy pierwszym słuchaniu. Serdecznie zapraszamy do Proximy! Koncert startuje o 20:00!

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl