TGD / Wielka Moc - koncert
Piosenki znane są na całym świecie, a śpiewane będą w języku polskim, najprawdopodobniej przez wszystkich uczestników koncertowego świętowania.
Gdzie?
A2 - Centrum Koncertowe
Góralska 5, 53-610 Wrocław
Kiedy?
26 kwietnia 2019 od 19:00
Za ile?
59 zł

Czy Święta Wielkanocne w tym roku można wydłużyć o tydzień? Może być to realne dzięki wiosennej koncertowej trasie pop-gospelowego zespołu TGD. Nowy program formacji po premierze telewizyjnej, można będzie usłyszeć w największych miastach polskich na żywo. TGD wykonują utwory własne zawierające wielkanocne przesłanie. Piosenki przywołują melodie bardziej tradycyjne, ale podane w formie nowoczesnej. Sięgają również po przeboje współczesnych twórców chrześcijańskiej muzyki, jak między innymi: Kirk Franklin, Kari Jobe, Israel Houghton, Planetshakers, Elevation Worship, czy też Hillsong. Piosenki znane są na całym świecie, a śpiewane będą w języku polskim, najprawdopodobniej przez wszystkich uczestników koncertowego świętowania. Zatem czeka na Państwa ogromna moc życia, muzyki, radości oraz uwielbienia.

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 26-go kwietnia 2019 roku, do wrocławskiego A2 - Centrum Koncertowego, znajdującego się przy ulicy Góralskiej 5. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00, a bilety wstępu kosztują 59 złotych.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl