Terrific Sunday - Młodość Tour - koncert
„Młodość” jest drugim "dzieckiem" Terrific Sunday. Album podobnie jak jego poprzednik, kontynuuje melodyjne, indie rockowe, granie gitarowe.
Gdzie?
Klub Muzyczny Stary Klasztor
Purkyniego J. E. 1, 50-155 Wrocław
Kiedy?
6 listopada 2019 od 20:30
Za ile?
40 zł

Terrific Sunday wracają z nową płytą, pod tytułem: „Młodość”, której premiera odbyła się 27-go września tego roku. Przedpremierowo z zupełnie nowym materiałem formacja zaprezentowała się w tym roku podczas Orange Warsaw Festiwal i na Męskim Graniu (Kraków), a teraz przyszedł czas na pełnowymiarowe klubowe koncerty.

Na swym koncie posiadają koncerty podczas licznych ważnych festiwali, jak między innymi: Opener Festival, Jarocin Festiwal, Orange Warsaw Festival, Behind The Trees, czy Seven Festival. Mieli również przyjemność zagrania u boku takich muzyków, jak na przykład: Nothing But Thieves, Hey, Artur Rojek oraz Muchy. Zespół ponad to został zwycięzcą w konkursie Skoda Auto Muzyk, i dzięki temu grali w studio koncertowym Programu Trzeciego Polskiego Radia imienia Agnieszki Osieckiej. Zespół Terrific Sunday, podczas tworzenia swojego materiału inspirował się szeroko pojmowaną muzyką niezależną. Natomiast w roku 2015 formacja wydała swoją debiutancką płytę, noszącą tytuł: „Strangers, Lovers”, która była promowana singlem, pod tytułem: „Bombs Away”. Teledysk do niego był zaś kręcony w samej Barcelonie. Produkcji debiutanckiego albumu grupy podjął się sam Marcin Bors, który jest jednym z bardziej rozchwytywanych oraz utalentowanych producentów krajowych. Formacja zdobyła nominację do nagrody Fryderyków, kategoria: „Fonograficzny Debiut Roku”. Zespół w przerwie miedzy albumami wydał utwór, pod tytułem: „Bałtyk”, który stał się zapowiedzią drugiego albumu.

„Młodość” jest drugim "dzieckiem" Terrific Sunday. Album podobnie jak jego poprzednik, kontynuuje melodyjne, indie rockowe, granie gitarowe. Jest jednak bardziej bezczelny oraz bezkompromisowy. Mieszają przy tym dźwięki taneczne z syntezatorami pochodzącymi z lat osiemdziesiątych. Dodatkowo przemawia w języku angielskim i w polskim. „Młodość” to wybuchowa podróż, jaka wydaje się być nie do okiełznania, jednocześnie jest historią spójną. Zatem widzimy się z Wami pod sceną.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 6-go listopada 2019 roku, do wrocławskiego Klubu Muzycznego Stary Klasztor, znajdującego się przy ulicy Purkyniego J. E. 1.Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:30, a bilety wstępu kosztują 40 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl