Teresa Werner - koncert
Krążek, pod tytułem: „Spełnić marzenia” uzyskał już status Złotej Płyty, a jego premiera odbyła się w roku 2012.
Gdzie?
Scena teatralna NOT
Rajska 6, 80-850 Gdańsk
Kiedy?
30 marca 2019 od 16:00
Za ile?
60 zł

Teresa Werner posiada cudowny wręcz głos, zmysłową urodę, lekkość interpretacji oraz wielką klasę nie mającą sobie równych. Artystka pochodzi ze śląskiego Nakła. Swą przygodę ze śpiewaniem rozpoczęła od występowania w szkole oraz na studiach. Brała udział w licznych konkursach, gdzie zdobyła wiele nagród oraz wyróżnień. Kiedy miała szesnaście lat zdała egzaminy do Zespołu Pieśni oraz Tańca „Śląsk” (Koszczęcin). Ponad to występowała na scenach w największych teatrach, między innymi Carnegie Hall na Broadwayu.

Artystka koncertowała w licznych krajach na świecie, jak: USA, Japonia, Chiny. W roku 1991 zajęła miejsce pierwsze na Festiwalu (Republika Południowej Afryki, Johannesburg). Całe swoje zawodowe życie jest pracą w zespole „Śląsk”. Wielkie sceniczne doświadczenie, a także muzyczne pozwoliły artystce zajmować się piosenką estradową oraz show biznesem. Bardzo udany, jak widać, debiut branżowy. Do najpopularniejszych utworów kobiety należą: „Miłość jest piękna”, „Szczęśliwą być” i „Spełnić marzenia”. Artystka na swoim koncie ma nagrane dwa albumy CD i płytę DVD z wideoklipami. Krążek, pod tytułem: „Spełnić marzenia” uzyskał już status Złotej Płyty, a jego premiera odbyła się w roku 2012.

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 30-go marca 2019 roku, do gdańskiej Sceny Teatralnej NOT, znajdującej się przy ulicy Rajskiej 6. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 16:00, a bilety wstępu kosztują 60 złotych.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl