Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Ten Typ Mes z jazzowym zespołem Schmidt Electric w Starym Klasztorze!- koncert

Ten Typ Mes z jazzowym zespołem Schmidt Electric w Starym Klasztorze!- koncert
 
Schmidt Electric, jest jedną z najlepszych formacji jazzu elektrycznego w naszym kraju.
gdzie?Sala Gotycka w Starym Klasztorze
Purkyniego J. E. 1, 50-150 Wrocław
kiedy?19 października 2017 od 20:00
za ile?45 zł

Ten Typ Mes (Piotr Szmidt) & Piotr Schmidt (3) komprCity Sounds zapraszają do wspólnego koncertowania, które jest połączeniem jazzu elektrycznego z hip hopem w możliwie najlepszym wydaniu! Dobrze znany raper Piotr Szmidt z Polski (Ten Typ Mes) wraz ze znanym trębaczem jazzowym Piotrem Schmidtem wspólnie zagrają wspaniały koncert już 19.10.2017 roku w Sali Gotyckiej Starego Klasztoru.

Panowie znają się z Facebooka, są aktywnymi i bardzo twórczymi artystami, których połączyło to samo imię i nazwisko. Ponad to, jak się później okazało muzyczne zainteresowania również mają bardzo podobne, co zaowocowało zaproszeniem, by Piotr Schmidt nagrał partię trąbki na poprzednią płytę Ten Typ Mesa, ten natomiast zaprosił Mesa oraz Łukasza Stasiaka, by wspólnie koncertowali.

Schmidt Electric, jest jedną z najlepszych formacji jazzu elektrycznego w naszym kraju. Czterech wspaniałych instrumentalistów, którzy niejednokrotnie byli nagradzani na festiwalach oraz konkursach, świetnie łączą jazz z tym co aktualnie jest na topie w muzyce, dodają swoje świeże spojrzenie, wprowadzają nowe nurty, dzięki temu powstaje zupełnie nowa, niepowtarzalna jakość.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

Zespół powstał 6 lat temu, zagrał ponad 120 wspaniałych koncertów, zarówno w Polsce jak i poza nią, ma za sobą wiele tras z koncertami, setki godzin spędzone na wspólnym graniu i dwa znakomite albumy. Dzisiaj, jeśli chodzi o muzykę, rozumieją się jak nikt inny, dając sobie wielką energię, którą podczas koncertów przekazują swojej publiczności.

Koncert promuje dwa ostatnie albumy grupy:
- studyjną "Tear The Roof Off" z roku 2015
- koncertową "Live" z czerwca 2017 roku.

Skład:
- Piotr Szmidt- Ten Typ Mes: rap
- drugi raper: Łukasz Stasiak
- Piotr Schmidt – trąbka oraz efekty
- na gitarze elektrycznej zagra Alex Hutchings
- Mr. Krime – DJ, turntablism
- na gitarze basowej i mini moog- Michał Kapczuk
- perkusja i pady: Sebastian Kuchczyński
- klawisze i syntezatory: Tomasz Bura

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl