Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

TEDE - Soundsystem- koncert

TEDE - Soundsystem- koncert
 
Tede- Jacek Graniecki, jest jednym z najbardziej znanych polskich raperów, jednocześnie tym, który wzbudza najwięcej kontrowersji wśród przedstawicieli hip-hopu.
gdzie?The Club
Krakowska 41, 31-066 Kraków
kiedy?8 lipca 2017 od 22:00
za ile?30 zł

TEDE - Soundsystem! Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie do The Clubu w Krakowie 8 lipca 2017 roku! Wielki powrót na ulicę Krakowską 41 ogromną dawką dobrego hip-hopu! Ta noc należeć będzie do artysty, którego chyba każdy zna.

Tede- Jacek Graniecki, jest jednym z najbardziej znanych polskich raperów, jednocześnie tym, który wzbudza najwięcej kontrowersji wśród przedstawicieli hip-hopu. Jego sława to projekty muzyczne, ale także zręczna działalność biznesowa jaką prowadzi i to jak umiejętnie kształtuje swój wizerunek.

Tede jest laureatem wielu nagród, między innymi: Ślizgery czy Belvedere Achievement Award. Wielokrotnie otrzymywał nominację do Fryderyków, a dzięki występowi podczas Festiwalu Muzycznego Telewizji Polskiej Opole 2009, dostał podwójną nominację w kategorii "Artysta roku" oraz "Płyta roku" za krążek pod tytułem "Ścieżka Dźwiękowa". Ważnym wyróżnieniem dla Tede, bez wątpienia była "Superjedynka", którą otrzymał w kategorii "Hip-hop" w roku 2010 podczas Festivalu w Opolu.

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl