Tede / Karmagedon - koncert
Płyta Tede and Sir Mich, pod tytułem: „KARMAGEDON” jest prawdziwą energetyczną bombą, jakiej wybuch mógłby pomóc wstrząsnąć jakże poważnie sceną muzyczną.
Gdzie?
Klub Studencki Żaczek w Krakowie
Al. 3 Maja 5, 30-063 Kraków
Kiedy?
26 października 2019 od 19:00
Za ile?
40 zł

Płyta Tede and Sir Mich, pod tytułem: „KARMAGEDON” jest prawdziwą energetyczną bombą, jakiej wybuch mógłby pomóc wstrząsnąć jakże poważnie sceną muzyczną. Jak mówi sam Tede, że karma wraca i będzie to bolało, a nawet bardzo.

Tede - na polskiej hip-hopowej scenie jest obecny od roku 1996. Początki kariery artysty są związane z formacją 1kHz, czyli Ein Killa Hertz, jaka występowała w składzie: Janmario (DJ JMI), TDF, czyli Tas De Fleia, VOLT(600V). Jacek Graniecki - to właśnie Tede, który przyszedł na świat w roku 1976. Urodził się w stolicy i jest raperem, aktorem, producentem, właścicielem muzycznej wytwórni, pod nazwą: Wielkie Joł oraz marki odzieżowej, o nazwie: PLNY Textylia. Jest również jednym z twórców sceny polskiej hiphopowej. Jest współtwórcą legendarnego zespołu, o nazwie: Warszafski Deszcz. Znamy go nie tylko z zajmowania się muzyką, ale także z uwagi na jego filmowe role oraz jakże kontrowersyjne wypowiedzi. Tede to laureat licznych nagród muzycznych na przestrzeni dwudziestu lat swej działalności, miedzy innymi zdobył kilka Ślizgerów, Superjedynkę, nagrodę miesięcznika Machina, Belvedere Achievement Award i nagrody plebiscytów, które były organizowane dzięki portalowi hip-hop.pl oraz serwisowi Popkiller.

Na koncert zapraszamy Państwu bardzo serdecznie już 26-go października 2019 roku, do krakowskiego Klubu Studenckiego Żaczek, znajdującego się przy Alei 3-go Maja 5. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00, a bilety wstępu kosztują 40 złotych

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl