Teatralno-cyrkowy spektakl „Miasto, którego nie było” w Imparcie

Teatralno-cyrkowy spektakl „Miasto, którego nie było” w Imparcie
Elementy teatru tańca, manipulacji przedmiotami i akrobatyki, zainspirowana folklorem muzyka, którą gra się na żywo, jak również niosąca w sobie wielki ładunek emocjonalny wspaniała historia.
Gdzie?
Scena Teatralna Impart
Mazowiecka 17, 50-451 Wrocław
Kiedy?
11 maja 2019 od 19:00
Za ile?
38 zł
Organizator
Strefa Kultury Wrocław

Elementy teatru tańca, manipulacji przedmiotami i akrobatyki, zainspirowana folklorem muzyka, którą gra się na żywo, jak również niosąca w sobie wielki ładunek emocjonalny wspaniała historia. Zapraszamy Was już 11-go maja na teatralno-cyrkowy spektakl, noszący tytuł: „Miasto, którego nie było”. Przedstawienie odbędzie się we wrocławskiej Scenie Teatralnej Impart, znajdującej się przy ulicy Mazowieckiej 17. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00, a bilety wstępu kosztują 38 złotych. Organizatorem jest natomiast: Strefa Kultury Wrocław.

Spektakl łączy techniki cyrkowej sztuki, jak miedzy innymi: akrobatyka, w tym powietrzna (trapezy, sztrabaty), czy też koło akrobatyczne, zwane Cyr wheel oraz żonglerka zawierająca w sobie elementy teatru tańca i teatru ruchu, jak również teatru plastycznego. Możliwe jest to połączenie tylko dzięki wyjątkowemu, na skalę polską zespołowi, który składa się z dobrze doświadczonych ludzi z teatru, a także artystów wiążących swe losy z muzyką, tańcem oraz nurtem Nowego Cyrku.

Towarzyszy naszemu przedstawieni także muzyka na żywo, zainspirowana polskim folklorem, ukraińskim, czy cygańskim i żydowskim, jak również szlagierami polskimi dwudziestolecia międzywojennego.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl