Teatr Tańca "Kwieciste Gwiazdy" - koncert
Układy te zawierają natomiast światowe tańce ludowe, tak polskie, jak również ukraińskie, hiszpańskie, chińskie, indyjskie, brazylijskie, węgierskie, czeskie, irlandzkie, słowackie, czy też rosyjskie
Gdzie?
Scena Plenerowa RCK w Kołobrzegu
Solna, Kołobrzeg
Kiedy?
22 sierpnia 2018 od 17:00
Za ile?
bezpłatnie
Organizator
Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na koncert, który wykona Teatr Tańca, pod nazwą: "Kwieciste Gwiazdy", z Ukrainy, scena plenerowa kołobrzeskiego RCK. Wydarzenie odbędzie się już 22-go sierpnia 2018 roku, o godzinie 17:00 i jest ono bezpłatne dla wszystkich zainteresowanych. Pragniemy zaprezentować Wam, tam dorosłym jak również dzieciom i młodzieży bardzo utalentowanych młodych artystów, którzy pochodzą właśnie z Ukrainy.

Ich Teatr Tańca powstawał przy domu dziecka, tak zwanym rodzinnym, w roku 1996, miejscowość Kiwercy. Program, który prezentują zawiera się w czasie: od sześćdziesięciu do dziewięćdziesięciu minut i obejmuje około czternastu układów tanecznych. Układy te zawierają natomiast światowe tańce ludowe, tak polskie, jak również ukraińskie, hiszpańskie, chińskie, indyjskie, brazylijskie, węgierskie, czeskie, irlandzkie, słowackie, czy też rosyjskie i inne. Poza tym zobaczyć można tutaj klasyczny balet, tańce nam współczesne, czy towarzyskie, etiudy taneczne oraz inscenizacje bajek. Wielką atrakcją wydarzenia prócz ogromnego kunsztu jaki prezentują młodzi tancerze, są wspaniałe, kolorowe stroje dopasowywane do każdego niemalże wyjścia na scenę.

Szyte oraz opracowywane stroje we własnym zakresie artystów, a także ich opiekunów, czyli: kostiumologów i choreografów. Koncerty "Kwiecistych Gwiazd" z Teatru Tańca, ponieważ w języku polskim tak nazywamy zespół, zawsze budzą wielkie emocje u publiczności przybyłej na koncert. Gorące brawa, które grupie towarzyszą po każdym ich występie są niewątpliwie świadectwem uznania oraz ogromnego podziwu dla nich. Liczne gminy oraz miasta, a także szkoły, domy kultury, w których odbywały się już koncerty, zapraszają ponownie zespół w innym terminie, co świadczy jednocześnie o ich świetnym przyjęciu. Zapraszamy!

Szukasz noclegów w Kołobrzegu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Kołobrzegu

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl