Teatr plenerowy Spektakl „Zmysły”
Formacja Ahaju Fusion jest pochodzenia boliwijskiego. Prezentują oni indiańską etniczną muzykę, pochodzącą z Ameryki Północnej oraz Południowej.
Gdzie?
Park Jasieński
Stolema 39, 80-125 Gdańsk
Kiedy?
7 lipca 2018 od 17:00
Za ile?
bezpłatnie
Organizator
Gdański Archipelag Kultury

Bardzo serdecznie zapraszamy Państwa na świetną zabawę wakacyjną razem z formacją Ahaju Fusion. Kto z Państwa miał już przyjemność uczęszczać na koncercie tego zespołu, zdaje sobie dobrze sprawę, iż nogi same ciągną na parkiet i do tańca. Natomiast jeśli jeszcze nie mieliście Państwo okazji być na ich występie, zakochacie się od pierwszego wejrzenia w tych dźwiękach.

Formacja Ahaju Fusion jest pochodzenia boliwijskiego. Prezentują oni indiańską etniczną muzykę, pochodzącą z Ameryki Północnej oraz Południowej. Naprawdę niepowtarzalny styl jest tworzony dzięki żywej kolorystyce ich strojów, elementom tańca indiańskiego, charakterystycznym rytmom oraz niezwykłym instrumentom muzycznym. Ów styl starają się rozpowszechniać nie jedynie na całym kontynencie europejskim, ale również na innych kontynentach. Ich głównym marzeniem jest podzielić się bogactwem kulturowym Indian z obu Ameryk, a w szczególności muzyczną tradycją, która jest dla nich niezwykle ważna. Jednak to nie wszystko co zespół specjalnie dla Was przygotował. Repertuar obejmuje również znane oraz bardzo lubiane melodie z ballad oraz światowych przebojów, jak również polskich, w aranżacjach na fletnię pana i inne instrumenty, na których grają, między innymi: Quena, Toyo, Zampoña, czy też Charango.

Na koncert Ahaju Fusion Bolivia zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 7-go lipca 2018 roku, do Zakopanego, do Karczmy pod Gontem, która znajduje się przy ulicy Jana Kasprowicza 1 a. Wydarzenie jest bezpłatne, a rozpocznie się o godzinie 20:00.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl