Teatr Piasku Tetiany Galitsyny - Królowa Śniegu
Tetiana Galitsyna jest zaliczana do piątki najlepszych, uznawanych na świecie za mistrzów, którzy władają prawdziwą sztuką malowania piachem.
Gdzie?
Sala Koncertowa Radia Wrocław im. Jana Kaczmarka - TV Wrocław
Al. Karkonoska 8, 53-015 Wrocław
Kiedy?
13 stycznia 2019 od 14:00
Za ile?
80 zł
Organizator
GALITSYNA Art Group

Czy pamiętacie Państwo opowieść o okrutnej Królowej Śniegu? Udajcie się zatem w podróż artystyczną w świat lodu, magi oraz czarów.

Teatr Piasku samej Tetiany Galitsyny, która wygrała program, pod tytułem: „Mam Talent”, zaprasza Państwa serdecznie na odsłonę rodzinną ponadczasowej historii, opowiadanej śniegiem, światłem oraz piaskiem. Poczujcie Państwo dreszczyk emocji i dziecięcą radość, podczas oglądania tej zachwycającej wręcz zimowej opowieści pozwólcie, aby Królowa Śniegu zabrała Was do swego lodowego zamku. Przyjdźcie i zobaczcie na żywo interpretację artystyczną tej pięknej baśni.

Czeka na Was prawdziwa sztuka animacji piaskiem w wykonaniu samej Tetiany Galitsyny jest wręcz niepowtarzalna, a każde jej show oraz jego nastrój wyzwalają wspaniałe emocje, indywidualne dla każdego. Są one unikalne. Tetiana Galitsyna jest zaliczana do piątki najlepszych, uznawanych na świecie za mistrzów, którzy władają prawdziwą sztuką malowania piachem.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 13-go stycznia 2019 roku, do wrocławskiej Sali Koncertowej imienia Jana Kaczmarka - TV Wrocław, znajdującej się przy Alei Karkonoskiej 8. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 14:00, a bilety wstępu kosztują 80 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl