Teatr Narodowy Operetki Kijowskiej - koncert
Koncert muzyki bardzo dynamicznej, przy tym zmysłowej i nierozłącznie kojarzonej z kolorowymi strojami... to właśnie propozycja, aby spędzić niezapomniany wieczór "Na cygańską nutę".
Gdzie?
Polska Filharmonia Bałtycka im. Fryderyka Chopina
Ołowianka 1, 80-751 Gdańsk
Kiedy?
27 października 2018 od 19:00
Za ile?
80 zł

Gdzie zamieszkuje miłość? Wiadomo, że zwłaszcza w cygańskim taborze, pośród ludzi, którzy cenią sobie niezależność oraz wolność. Koncert muzyki bardzo dynamicznej, przy tym zmysłowej i nierozłącznie kojarzonej z kolorowymi strojami... to właśnie propozycja, aby spędzić niezapomniany wieczór "Na cygańską nutę". Zatem przed Wami pojawią się roztańczone czardasze, płaczące skrzypce, roześmiani wokaliści, przegląd najwspanialszych arii operowych, czy też operetkowych oraz musicalowych, które kojarzą się z Cyganami, pochodzenia od "Carmen" i "Trubadura" po samą "Cygańską miłość", a także "Dzwonnika z Notre Dame". Do tego wielka porcja folkloru zwanego ognistym wprost od Romów, pochodzących z całego kontynentu europejskiego, zaczynając od Hiszpanii oraz Francji po Węgry oraz Bałkany gorące rytmy jak palinka, czy papryka, jak również słodkie niczym tokaj.

Zapraszamy was serdecznie do wspólnej zabawy oraz śpiewania "Ore ore"! Wydarzenie odbędzie się już 27-go października 2018 roku, w gdańskiej Polskiej Filharmonii Bałtyckiej imienia Fryderyka Chopina, znajdującej się przy ulicy Ołowianka 1. Bilety wstępu kosztują 80 złotych, zaczynamy zaś o godzinie 19:00.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl