Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Teatr IWIA: Koncert Noworoczny Paryski romans

Teatr IWIA: Koncert Noworoczny Paryski romans
 
Romans w Paryżu, jest skarbnicą zarówno przebojów operetkowych jak i klasycznych, takich jak: O Sole Mio, Kocham Paryż, Wilia czy Ach Kobietki i innych.
gdzie?Dom Kultury Arsus w Warszawie
Traktorzystów 14, 02-495 Warszawa
kiedy?7 stycznia 2018 od 18:00
za ile?50 zł
organizatorOśrodek Kultury Arsus w Dzielnicy Ursus m. st. Warszawy

Paryż, to miasto do którego przybywają ludzie z całego świata. Spotkać możemy wśród nich zarówno turystów, tych którzy interesują się kulturą i sztuką oraz tych, którzy przybywają tutaj w poszukiwaniu spełnienia swoich marzeń, rządni miłości oraz szczęścia.

Antonina oraz Edwin, są polskimi śpiewakami, głównymi bohaterami, uczestnikami międzynarodowych wojaży,którzy w rezultacie trafiają właśnie do krainy miłości, jaką jest Paryż. Zarówno on jak i ona, pragną swojego towarzystwa, można rzec, że pragną miłości. Coś jednak wciąż staje im na drodze do zbliżenia, a są to ich przekorne charaktery, sytuacje, których nie sposób przewidzieć oraz ciągłe zwroty akcji.

Edwin, młody Artysta, zdecydowanie za często daje się ponieść wyobraźni i ulega urokom pięknych Paryżanek, które bywają bardzo ponętne. Antonina natomiast ma w zwyczaju odłączać się od towarzystwa, by znaleźć dla siebie angaż na paryskiej scenie czy estradzie. Przewodnikiem ich podróży, jest Pol, mężczyzna odznacza się zabójczą urodą, nikt nie może się równać z jego wiedzą na temat życia w Paryżu czy znajomości wszystkich obyczajów.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

Romans w Paryżu, jest skarbnicą zarówno przebojów operetkowych jak i klasycznych, takich jak: O Sole Mio, Kocham Paryż, Wilia czy Ach Kobietki i innych. Jest obrazem operetkowej stolicy, przyciągającym, zachwycającym i hipnotyzującym pięknem kostiumów, pięknem choreografii, którą wykonują mistrzowie mambo, tanga, paso doble czy salsy oraz klasyki, jaką jest straussowski walc.

Koncert Noworoczny Paryski romans, jest pełną niespodzianek opowieścią, która łączy ze sobą zarówno komedię jak i dramat. Uczestnicząc w niej życie, staje się kolorowe i nabiera pozytywnego znaczenia. Jest to romans operetkowy, gdzie miłość wygrywa z rozsądkiem, a wszystkich zebranych z całą pewnością zaskoczy szczęśliwy koniec tej historii.

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 7 stycznia 2018 roku o godzinie 18.00 do Domu Kultury Arsus w Warszawie. Cena biletu: 50 zł.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl