Teatr Baniek Mydlanych. Tajemnica Bańki Szczęścia
Przedstawienia Teatru Baniek Mydlanych to bajeczny korowód radości oraz potężna dawka humoru dająca dobrą energię całym rodzinom.
Gdzie?
Scena teatralna NOT
Rajska 6, 80-850 Gdańsk
Kiedy?
5 października 2018 od 18:30
Za ile?
45 zł
Organizator
Agencja koncertowa „PanKoncert”

Serdecznie zapraszamy na niezwykłe widowisko dedykowane nie tylko najmłodszym. 5 października na deskach Sceny Teatralnej NOT pojawi się Teatr Baniek Mydlanych, tym razem w odsłonie "Tajemnica Bańki Szczęścia". Przed widzami pojawią się dobrze znani bohaterowie: Bąbelek i Mydlaneczka, a także Mistrz Bulbulas. Na wszystkich czekają Olbrzymie Bańki Mydlane, oczywiście w kolorach i kształtach, których jeszcze nikt wcześniej nie widział.

Przedstawienia Teatru Baniek Mydlanych to bajeczny korowód radości oraz potężna dawka humoru dająca dobrą energię całym rodzinom. Zanosi się na interaktywne show wykonane przez międzynarodowych artystów, którzy zabiorą publiczność w zachwycającą podróż w fascynujące tereny krainy kolorów i magii!

Tym razem uczniowie magicznej akademii zwanej „BUL-BUL SZKOŁĄ”: przemiła Mydlaneczka i urwis Bąbelek pilnie pobierają nauki panowania nad mydlanymi bańkami. Przewodnikiem w tej dziedzinie jest pani Wróżka Czarodziejówna - nauczycielka z „BUL-BUL SZKOŁY", która wykonuje magiczne sztuczki oraz zdradza pilnie strzeżone sekrety kreowania kolorowych baniek. Dzięki magicznej profesorce, bańki, budząc aplauz publiczności, wręcz ożywają w rękach Mydlaneczki i Bąbelka.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

Młody naukowiec i wynalazca - Bąbelek nie rezygnuje z marzeń i usilnie stara się odkryć TAJEMNICĘ BAŃKI SZCZĘŚCIA, którą utracono wieki temu… Nadal poszukuje jednego z tajnych składników, który – jak się okazało – przechowywany jest w kolbach i menzurkach w laboratorium Profesora Bulbulasa - Mistrza Szkodliwej Bulbulogii. Dla bohaterów spektaklu oznacza to, że muszą uruchomić całą zdobytą wiedzę i z tym wyposażeniem udać się na spotkanie z niezwykłą i niebezpieczną przygodą! W podróż rusza z nimi także publiczność! Zmierzą się wspólnie z Mistrzem Bulbulasem i może uda się sprawić, by wszystkie markotne, smutne szarobure bańki, które stworzył zamienić w barwne i szczęśliwe!

Oczywiście i tym razem potrzebna będzie pomoc dorosłych bohaterów: genialnego wykładowcy Akademii Bańkowej Magii – Profesora Dziwadło, który czuwa nad odważnymi bohaterami za pomocą Mydło-Skype'a i w ten sposób udziela in wsparcia w najtrudniejszych zadaniach. Niezwykła Wróżka Czarodziejówna zaskoczy wszystkich swym magicznym deszczem bańkowym.

Serdecznie zapraszamy! Spektakl otwiera przed widzami świat nasycony czarami i baśnią. A wszystko to dzięki niezwykłej grze aktorskiej, która otwiera drzwi do świata dziecięcych pragnień i marzeń. Szczególnie miło zapraszamy widzów w wieku od 4 lat do 10. Teatr Baniek Mydlanych w spektaklu "Tajemnica Bańki Szczęścia" już 5 października o godzinie 10.00 i 18.30 na scenie przy ulicy Rajskiej 6 w Gdańsku. Do zobaczenia! Scena teatralna NOT została oddana we władanie baniek mydlanych!

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl