Informujemy, iż na naszych stronach w celach świadczenia usług stosujemy pliki cookies i podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz zmienić te ustawienia, dowiedz się więcej z Polityki Prywatności.
Zamknij

Teatr Baniek Mydlanych - Tajemnica bańki szczęścia

Teatr Baniek Mydlanych - Tajemnica bańki szczęścia
Urocza Mydlaneczka oraz jedyny i niepowtarzalny Bąbelek, są uczniami magicznej szkoły: "Bul-Bul".
Gdzie?
Nowohuckie Centrum Kultury
Al. Jana Pawła II 232, 31-913 Kraków
Kiedy?
23 października 2017 od 10:00
Za ile?
35 zł
Organizator
Agencja koncertowa „PanKoncert”

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na wyjątkowe widowisko przeznaczone dla dzieci, które zaprezentuje Wam nowe przedstawienie, pod tytułem: "Tajemnica Bańki Szczęścia". Odnajdziemy w spektaklu znanych już bohaterów, czyli Mydlaneczkę oraz Bąbelka, a także Mistrza Bulbulasa. Przede wszystkim na dzieciaki czekały będą Olbrzymie Mydlane Bańki, o nowych kolorach i kształtach.

Zatem zapraszamy na bajeczny karnawał z bańkami mydlanymi w roli głównej, jak również na niesamowitą energetyczną bombę przeznaczoną dla całych rodzin - Show interaktywne, które wykonają międzynarodowi artyści zabierze Was w podróż, która zachwyci magią i feerią kolorów.

Urocza Mydlaneczka oraz jedyny i niepowtarzalny Bąbelek, są uczniami magicznej szkoły: "Bul-Bul". Uczą się tam trudnej sztuki, jaką jest zapanowanie nad bańkami mydlanymi. Z pomocą zawsze przychodzi im nauczycielka - Wróżka Czarodziejówna, która pokazuje swoim wychowankom sztuczki magiczne oraz zdradza im w zaufaniu sekrety, jak tworzyć kolorowe bańki. To właśnie dzięki niej, mydlane bańki "ożywają" na oczach widowni, a w rękach naszych bohaterów.

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

Przedstawiamy Państwu Bąbelka, który jest młodym wynalazcą. Chciałby odkryć Tajemnice Bańki Szczęścia, która została zatracona wiele lat wstecz. Ciągle nie ma tajnego składnika. Okazuje się, że w jego posiadaniu jest Mistrz Bulbulogii Szkodliwej i przechowuje go w swoim laboratorium w słoikach oraz kolbach...To właśnie Profesor Bulbulas. Mydlaneczka, w takim razie, razem z Bąbelkiem postanawiają spotkać się z przygodą jaka przed nimi stanęła i wraz z widownią oraz zdobytą dotychczas wiedzą ruszają ku odkryciu tajemnicy. Muszą zmierzyć się z groźnym Mistzrem Bulbulasem i zmienić szare, smutne i markotne bański, które zdołał stworzyć - w szczęśliwe.

Muszą pomóc im w tym dorośli, jak na przykład prawdziwy geniusz i wykładowca z Akademii Bańkowej Magii, zwany Profesorem Dziwadło, który czuwa nad bohaterami na Mydło-Skypie oraz daje nieocenione wsparcie w trudnych zadaniach. Zaś Wróżka Czarodziejówna nie raz zaskoczy wszystkich swym bańkowym magicznym deszczem. Przedstawienie otworzy przed Państwem świat czarów oraz baśni, tak piękny i kolorowy, że zapiera dech. Jest on szczególnie dedykowany dzieciom od czwartego do dziesiątego roku życia.

Zapraszamy już 23-go października 2017 roku, do krakowskiego Nowohuckiego Centrum Kultury, znajdującego się przy Alei Jana Pawła II 232. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 10:00, zaś bilety są w cenie 35 złotych. Organizatorem jest Agencja koncertowa „PanKoncert”.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl