Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Teatr Bąbli: Huśtawka

Teatr Bąbli: Huśtawka
 
Aby doszło do zrealizowania marzenia zostaje przez nie utworzona huśtająca maszyna świata. To właśnie dzięki niej, to marzenie może się urzeczywistnić.
gdzie?Wrocławskie Centrum Twórczości Dziecka
Kuźnicza 29a, 50-138 Wrocław
kiedy?22 października 2017 od 10:30
za ile?19 zł
organizatorWrocławskie Centrum Twórczości Dziecka

"Huśtawka" jest niezwykłą opowieścią, o tym głównie jak spełniają się marzenia. Opowiada również o wspólnym działaniu oraz o dobrej zabawie. Jakie jest marzenie głównych bohaterek spektaklu? Otóż marzą one o tym, żeby poszybować w powietrze, tak jak uczynił to Leonardo da Vinci. Aby doszło do zrealizowania marzenia zostaje przez nie utworzona huśtająca maszyna świata. To właśnie dzięki niej, to marzenie może się urzeczywistnić.

Gdy ten wspaniały wynalazek już powstanie, każdy z bohaterów może poczuć się jakby był w niebie. Będzie po prostu wyjątkowo i pięknie. Przedstawienie wyreżyserowała Agnieszka Mielcarek, scenografią zajęła się Dominika Chochołowska-Bocian, zaś muzyką Paweł Pietruszewski. Spektakl wyprodukowała Małgorzata Strońska, natomiast występują w nim Justyna Oleksy oraz Karolina Brzęk. Trwa on trzydzieści minut i około 15 minut zabawy po zakończeniu spektaklu. Jako zabawę mamy na myśli huśtanie.

Wydarzenie będzie miało miejsce w naszej siedzibie, znajdującej się przy ulicy Kuźniczej 29a, piętro II, taneczna sala. Zapraszamy publiczność na salę, ale bez obuwia, albo w zmienionym obuwiu. Po zakończonym oglądaniu zaprosimy do wspólnego huśtania wszystkie chętne dzieci. Huśtanie potrwa około 15 minut.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

Wstęp na wydarzenie kosztuje 19 złotych, rozpocznie się ono natomiast o godzinie 10:30. Organizatorem jest Wrocławskie Centrum Twórczości Dziecka.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl