Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Teatr Bąbli: Huśtawka

Teatr Bąbli: Huśtawka
 
Po przedstawieniu zaprosimy wszystkie obecne dzieci do huśtania wraz z aktorami, które potrwa około piętnastu minut.
gdzie?Wrocławskie Centrum Twórczości Dziecka
Kuźnicza 29a, 50-138 Wrocław
kiedy?1 października 2017 od 10:30
za ile?19 zł
organizatorWrocławskie Centrum Twórczości Dziecka

"Huśtawka" jest niezwykłą opowieścią o wspólnym działaniu, spełnianiu marzeń oraz o świetnej zabawie. Marzenie głównych bohaterek spektaklu, które są następczyniami Leonarda da Vinci, przedstawia się tak: pragną one poszybować w powietrzu. Aby mogło dojść do tego dziewczyny stworzą maszynę huśtającą świata. Dzięki niej to marzenie można będzie urzeczywistnić.

W momencie kiedy cudowny wynalazek powstanie, można będzie poczuć się jakby się było w niebie. Będzie wyjątkowo oraz pięknie. Spektakl w reżyserii Agnieszki Mielcarek, natomiast scenografią zajęła się Dominika Chochołowska-Bocian. Muzyką zajął się zaś Paweł Pietruszewski, a produkcją Małgorzata Strońska. Występują: Justyna Oleksy i Karolina Brzęk.

Przedstawienie trwa trzydzieści minut plus około piętnastu minut zabawy/huśtania. Przedstawienie odbędzie się w siedzibie naszej, znajdującej się przy ulicy Kuźniczej 29a, Wrocław, 2-gie piętro - taneczna sala. Widzowie na salę wchodzą bez butów, albo w zmiennym obuwiu. Po przedstawieniu zaprosimy wszystkie obecne dzieci do huśtania wraz z aktorami, które potrwa około piętnastu minut.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

Zapraszamy na nasz spektakl już 1-go października 2017 roku, o godzinie 10:30. Koszt biletów wynosi 19 złotych, natomiast organizatorem jest Wrocławskie Centrum Twórczości Dziecka.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl