Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Teatr Ad Spectatores - Jaja ze Świętego Mikołaja

Teatr Ad Spectatores - Jaja ze Świętego Mikołaja
 
Blady strach padł w jednej chwili na wszystkich. To już koniec świata.
gdzie?Ad Spectatores Scena Główna Browar Mieszczański
Hubska 44-48, 50-502 Wrocław
kiedy?6 grudnia 2017 od 20:00
za ile?27 zł
organizatorTeatr Ad Spectatores

W tym roku nie będzie prezentów, czyli jaja z Mikołaja. W centrum operacyjnym jednostki specjalnej policji wybucha panika. Odwołano posiedzenie kryzysowego sztabu rządu lokalnego. Na lotniskach natomiast zamknięte zostały sale odpraw. Telewizyjne stacje zaś przestały nadawać programy. Najpierw te poranne, a potem już nawet wieczorne. Po północy wszystkie telewizory nadawały tylko śnieżny obraz.

Dostawy prądu zostały wstrzymane, a także dostawy wody i gazu. Również sygnał GSM padł. Nad ranem wysiadł też internet. Nie przewidział tego nikt. 5-go grudnia do lokalnej gazety został wysłany list anonimowy. Jego treść traktowała o tym, że ktoś ma na muszce Świętego Mikołaja. Nie będzie zatem prezentów w tym roku. Blady strach padł w jednej chwili na wszystkich. To już koniec świata.

Zapraszamy na spektakl, który został przygotowany specjalnie na dzień międzynarodowy Świętego Mikołaja. Zostanie także zaprezentowany w trakcie Wieczoru Sylwestrowego. Przedstawienie odbędzie się 6-go grudnia 2017 roku, we wrocławskim Ad Spectatores, na Scenie Głównej Browaru Mieszczańskiego, znajdującej się przy ulicy Hubskiej 44-48. Startujemy o godzinie 20:00, a bilety wstępu kosztują 27 złotych.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl