TAU + ks. Jakub Bartczak - koncert
TAU i ksiądz Jakub Bartczak mają zamiar zagrać wspólny koncert w granicach festiwalowej sceny zapowiadającej dziewiąty Festiwal pod nazwą: Chrześcijańskie Granie.
Gdzie?
Dobre Miejsce - Katolickie Centrum Kultury
Dewajtis 3, 01-815 Warszawa
Kiedy?
24 października 2019 od 17:00
Za ile?
44 zł

TAU i ksiądz Jakub Bartczak mają zamiar zagrać wspólny koncert w granicach festiwalowej sceny zapowiadającej dziewiąty Festiwal, pod nazwą: Chrześcijańskie Granie. Przedstawiamy Państwu dwóch świetnie znanych przedstawicieli katolickich hip-hopowej sceny w naszym kraju, w trakcie jednego koncertu, mają zamiar zaprezentować piosenki dla licznych osób uznawane niemalże za klasykę gatunku.

Piotr Kowalczyk, czyli Tau jest wokalistą, raperem, beatboxerem oraz producentem muzycznym, który zadebiutował na oficjalnej krajowej muzycznej scenie w roku 2011 albumem, pod tytułem: "Medium – Teoria Równoległych Wszechświatów", przy czym okrzyknięty został debiutem i odkryciem roku. Na jego koncie znajduje się kilkaset koncertów na terenie całej Polski. Zaraz po wydaniu albumu, pt.: "Graal", który zaliczany jest do grona najlepszych krążków roku 2012) Piotr przeżył jakże głębokie nawrócenie oraz opublikował na łamach internetu swe świadectwo poznania samego Boga.

Ks. Kuba Bartczak jest polskim księdzem, raperem oraz autorem tekstów. Kiedyś znany jako "Mane", czyli członek ekip hip-hopowych z miasta Wrocławia (Drutz, Drugi komplet). W roku 2013 wydał swój album, noszący tytuł: „Powołanie”, który został pozytywnie odebrany w naszym kraju. Największe media zapraszały księdza Kubę, by opowiedział coś o sobie, zaś stacje komercyjne radiowe również grały jego utwory. Jak sam deklaruje: nie zamierza zrobić kariery muzycznej, ponieważ pragnie być zwyczajnym księdzem na parafii. Ale kariera i tak się dzieje, pomimo wszystko - jego teledyski na popularnym serwisie internetowym YouTube są wyświetlone setki tysięcy razy, natomiast piosenka, pod tytułem: "Wolność" wybrany został Premierą Roku 2014.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 24-go października 2019 roku, do warszawskiego Dobrego Miejsca - Katolickiego Centrum Kultury, znajdującego się przy ulicy Dewajtis 3. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 17:00, a bilety wstępu kosztują 44 złote.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl