Tarantino Soundtracks – najlepsze piosenki z filmów Quentina Tarantino

Tarantino Soundtracks – najlepsze piosenki z filmów Quentina Tarantino
To właśnie tego dnia będziemy mieli okazję usłyszeć ponadczasowe piosenki, pochodzące z filmów Tarantino, które już bez wątpienia nazwać można kultowymi.
Gdzie?
Sala Gotycka w Starym Klasztorze
Purkyniego J. E. 1, 50-150 Wrocław
Kiedy?
17 października 2018 od 20:00
Za ile?
30 zł
Organizator
Stary Klasztor

Mamy wielką przyjemność zaprosić wszystkich lubiących dobry film i dobrą muzykę na koncert pod tytułem "The best songs from Quentin Tarantino Spundtracks"!. Sala Gotycka- Stary Klasztor, już 18.10.2018 roku! To właśnie tego dnia będziemy mieli okazję usłyszeć ponadczasowe piosenki, pochodzące z filmów Tarantino, które już bez wątpienia nazwać można kultowymi.

"The best songs from Quentin Tarantino Soundtracks", jest projektem, który stworzyła grupa muzyków z Wrocławia, których przede wszystkim połączyła wielka pasja i wspólne zainteresowania, jakim jest granie dobrej muzyki oraz gust filmowy, niemalże identyczny. Pomysł, ale wszystkie pasje połączyć i stworzyć projekt, narodził się 2 lata temu. Muzycy, zafascynowani filmami Quentina Tarantino, światem w nich przedstawionym, stworzyli coś, czego nie sposób nie docenić, szczególnie warto zwrócić uwagę na dobór utworów, towarzyszącym w poszczególnych scenach.

Reżyser wyboru piosenek dokonał sam, co daje możliwość głębszego, osobistego poznania go. Każda premiera pozwalała nam przeżyć to ze zdwojoną siłą, ponieważ ścieżka dźwiękowa, to kopalnia inspiracji i przykład siły, jaka działa na nas za pomocą dźwięków, przez co możemy metaforycznie przenieść się, do tego niewyobrażalnie wspaniałego filmowego świata.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

Podczas koncertu wystąpią dla Państwa:
-śpiew, anegdoty oraz taniec- Natalia Juszczyszyn
-gitary oraz chórki- Szymon Paduszyński
-gitary oraz chórki- Łukasz Wieczorek
-na klawiszach zagra- Tomasz Jędrzejewski
-bas- Andrzej Stagraczyński
-na bębnach zagra- Tomasz Garbera

TARANTINO SOUNDTRACKS już 17 października o godzinie 20.00!
Cena biletu: 30zł.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl