Taran Trio - koncert
Muzyczne zainteresowania grupy rozciągają się od folku, w jego tradycyjnej formie, aż po jazz bardziej awangardowy.
Gdzie?
Nadbałtyckie Centrum Kultury - Ratusz Staromiejski
Korzenna 33/35, 80-851 Gdańsk
Kiedy?
24 kwietnia 2019 od 18:00
Za ile?
bezpłatnie

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na koncert zespołu białoruskiego, pod nazwą: „Taran Trio”. Grupa ta jest uznawana za największą sensację folkowej muzyki z tego kraju. Ale nie powinno to dziwić, bo liderem formacji jest akordeonista nazwiskiem Anatol Taran. Jest to zdobywca licznych nagród na konkursach międzynarodowych poświęconych właśnie temu instrumentowi, między innymi: Pucharu Świata - gra na akordeonie, rok 2016.

Do składu również dołączyli niezwykle utalentowani muzycy: Sasha Efimov z Egor Zabelow Trio i Morfe oraz H.A. Quartet, gra na gitarze basowej; Hovhannes Avanesyan (na co dzień gra w formacjach Morfe, a także H.A. Quartet - perkusja. Muzyczne zainteresowania grupy rozciągają się od folku, w jego tradycyjnej formie, aż po jazz bardziej awangardowy.

Koncert, na który zapraszamy to część Festiwalu Kultury Białoruskiej (Pomorze). Wydarzenie odbędzie się już 24-go kwietnia 2019 roku, w gdańskim Nadbałtyckim Centrum Kultury, znajdującym się przy ulicy Korzennej 33/35. Impreza bezpłatna, a jej rozpoczęcie nastąpi o godzinie 18:00.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl