Taniec trzech żywiołów - koncert
Artrio jest formacją wyróżniającą się na muzycznej scenie polskiej, która została założona przez trzy instrumentalistki - Ewę Dymek-Kuś, Beatę Solnicką oraz Magdalenę Just.
Gdzie?
Narodowe Forum Muzyki, Sala Czerwona
Pl. Wolności 1, 50-071 Wrocław
Kiedy?
13 stycznia 2019 od 18:00
Za ile?
35 zł

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na niezwykły kolaż filmowej i rozrywkowej muzyki, który specjalnie dla Was przyprawiliśmy brzmieniami argentyńskimi - właśnie tak zapowiada się koncert Artrio, który odbędzie się już 13-go stycznia 2019 roku, we wrocławskim Narodowym Forum Muzyki, znajdującym się przy Placu Wolności 1. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 18:00, a bilety wstępu kosztują 35 złotych.

Artrio jest formacją wyróżniającą się na muzycznej scenie polskiej, która została założona przez trzy instrumentalistki - Ewę Dymek-Kuś, Beatę Solnicką oraz Magdalenę Just. Grupa z Wrocławia w ciągu siedmiu lat swej działalności z wielką łatwością zdobyła serca licznych melomanów. Zawdzięczają to, między innymi: doborowi instrumentów, ponieważ nie często spotkać można trio połączone ze skrzypiec, wiolonczeli, a także harfy. Entuzjazmowi publiczności również sprzyja nietuzinkowy repertuar, który prezentują artystki. Spośród kilkuset wykonywanych przez trio piosenek odnajdą Państwo, tak dzieła mistrzów byłych już epok, jak również twórczość bardziej rozrywkową.

Członkowie formacji dość często eksperymentują, a także świetnie odnajdują się w różnych stylach muzycznych. Wspaniałym tego dowodem jest chwytliwa płyta "Endorfiny", z roku 2016, na której to odnajdziecie szereg hitów, jak na przykład: "What a Wonderful World" samego Louisa Armstronga, czy "Happy Pharrella" od Williamsa. Z pewnością każdy występ zespołu Artrio dla słuchaczy jest wspaniałą szansą na spotkanie doskonale wykonywanej muzyki, To muzyka, która posiada niejedno oblicze.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

Program koncertu obejmuje również muzykę filmową, tak polską, jak i tą zza oceanu. W aranżacji niebanalnej na harfowe trio usłyszą Państwo słynny Walc Barbary komponowany przez samego Waldemara Kazaneckiego ("Noce i dnie", z roku 1975), reżyser: Jerzy Antczak. Taniec trzech żywiołów już 13-go stycznia tego roku, w niedzielę o godzinie 18:00.

Wystąpią przed Wami: Artrio, czyli: Beata Solnicka – skrzypce, Magdalena Just – harfa oraz Ewa Dymek-Kuś - na wiolonczeli.
W programie: Kazanecki i jego Walc Barbary ("Noce i dnie"); Piazzolla - Otoño Porteño, Verano Porteño, Primavera Porteño, Invierno Porteño; Mandel - Shadow of Your Smile; Barosso i jego Aquarela do Brasil oraz Wasowski - Żegnaj kotku i To będzie miłość nieduża,; Løvland - Elan; poza tym usłyszycie Street dance i tutaj: Jobim i jego Once I Loved.

Ten projekt jest realizowany w granicach obchodów stulecia niepodległości naszego kraju. Serdecznie zapraszamy!

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl