Tangolina - Flying Circus - Premiera
Mamy pianistę, którego nakręcamy na korbkę, a który posiada przynajmniej dwadzieścia jeden palców.
Gdzie?
Teatr Rozrywki RZT Szymaszkowa
Droga na Szymaszkową 1, 34-500 Zakopane
Kiedy?
24 lipca 2018 od 20:00
Za ile?
bezpłatnie
Organizator
Teatr Rozrywki RZT Szymaszkowa

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na premierę przedstawienia, która odbędzie się już 24-go lipca 2018 roku, w Zakopanem, w Teatrze Rozrywki RZT Szymaszkowa, znajdującym się przy ulicy Droga na Szymaszkową 1. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:00 i jest bezpłatne.

Mamy tu dla Państwa niemalże wszystkie atrybuty, które umilą wasz cenny czas, jak między innymi: najlepszych artystów różnych rzemiosł. Tancerkę-aktorkę, a także mistrzynię ceremonii, która dodatkowo posiada zdolności paranormalne. Wszystko do Państwa specjalnych usług. Posiadamy także tresowane pchły sprowadzone z Laponii. Mamy pianistę, którego nakręcamy na korbkę, a który posiada przynajmniej dwadzieścia jeden palców. Kobieta z brodą oraz mężczyzna bez brody. Śpiewaczka posiadająca dwa głosy, jak również roztańczone nogi nie dotykające nigdy podłogi. Zatem uwaga...zaczynamy!!

Spektakl wyreżyserowany przez Hannę Zbyryt. W obsadzie zobaczą Państwo natomiast: hannę Zbyryt, Pawła Izdebskiego, Olgę Piotrowską, Kamilę Drabek i Liliannę Zieniewę. Dokładna data premiery przedstawienia przypada na 24-go lipca 2018 roku. Scenografią zajął się Stanisław Rzankowski, a choreografią Włodzimierz Kuca.

Szukasz noclegów w Zakopanem? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Zakopanem

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl