TANGO CORAZON - Marcin Wyrostek z Zespołem
Fascynacje bałkańskie rytmicznej sekcji formacji przyczyniły się do nagrywania w roku 2011 ethno-folkowego albumu. pod tytułem: "Coloriage" (status podwójnej platyny).
Gdzie?
Sala Koncertowa Radia Wrocław im. Jana Kaczmarka - TV Wrocław
Al. Karkonoska 8, 53-015 Wrocław
Kiedy?
16 lutego 2020 od 19:00
Za ile?
79 zł

Marcin Wyrostek i CORAZON - grupa powstała w wyniku fascynacji argentyńską i latynoamerykańską muzyką, która zainspirowała artystów do tworzenia tang, jednak we własnych musicalowych i jazzowych aranżach. To doprowadziło do powstania w roku 2010 albumu, pod tytułem: "Magia del Tango", który finalnie osiągnął status potrójnej platyny. Na początku repertuar formacji opierał się na kompozycjach samego Astora Piazzoli oraz Richarda Galiano.

Fascynacje bałkańskie rytmicznej sekcji formacji przyczyniły się do nagrywania w roku 2011 ethno-folkowego albumu. pod tytułem: "Coloriage" (status podwójnej platyny). Efektem tejże fuzji pragnień muzycznych była wydana w roku 2015 płyta, pod tytułem: "For Alice", będąca autorskim podsumowaniem Wyrostka jego doświadczeń muzycznych, a w tym wielu występów z kameralnymi orkiestrami, a także z symfonicznymi. Teraz repertuar zespołu poszerzył się o utwory z najnowszego albumu artysty, pod nazwą: "Polacc" i uzupełnia wcześniejszy repertuar międzynarodowy o muzykę o polskich korzeniach.

Formacja: Marcin Jajkiewicz – wokal, Mateusz Adamczyk – skrzypce, Marcin Wyrostek – akordeon, Daniel Popiałkiewicz – gitara, Piotr Zaufal – bas, Agnieszka Haase-Rendchen – zagra na fortepianie, Krzysztof Nowakowski – na instrumentach perkusyjnych.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 16-go lutego 2020 roku, do wrocławskiej Sali Koncertowej Radia Wrocław imienia Jana Kaczmarka, przy Alei Karkonoskiej 8. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00, a bilety wstępu kosztują 79 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl