Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Taka Piosenka Taka Ballada - koncert

Taka Piosenka Taka Ballada - koncert
 
Akompaniują Agnieszce Grochowicz wspaniali muzycy z Krakowa, którzy mają na swoim koncie współpracę z formacjami czołowymi jazzowej muzyki oraz rozrywkowej w kraju.
gdzie?Kawiarnia Kmicic
Stanisława Staszica 11a, 34-500 Zakopane
kiedy?8 września 2017 od 19:00

Program wieczoru obejmuje utwory powstałe we współpracy Wojciecha Młynarskiego i wybitnych kompozytorów, między innymi Jerzego Derfla, Janusza Senta, Jerzego Dudusia Matuszkiewicza, Krzysztofa Komedę. Będą Państwo mogli posłuchać piosenek, pochodzących z repertuaru Mistrza, jak na przykład: "W co się bawić"; "Róbmy swoje"; "Przedostatni Walc", jak również te, stworzone dla innych wykonawców wybitnych piosenki polskiej, na przykład: "Kołysanka Rosemary" - muzyka Komedy, lub też "Tak jak malował Pan Chagall".

Jest to program kolejny Agnieszki Grochowicz, która wraz ze swoją działalnością autorską również zajmuje się interpretacją twórczą dzieł swych autorytetów muzyczno-poetyckich, podobnie jak Wojciech Młynarski. Ten z kolei był reżyserem głośnych spektakli, które poświęcone zostały Hemarowi i Brelowi w Teatrze Ateneum, w Warszawie. Akompaniują Agnieszce Grochowicz wspaniali muzycy z Krakowa, którzy mają na swoim koncie współpracę z formacjami czołowymi jazzowej muzyki oraz rozrywkowej w kraju.

Zapraszamy Państwa zatem bardzo serdecznie na koncert, który odbędzie się już 8 września 2017 roku, w zakopiańskiej Kawiarni Kmicic, znajdującej się przy ulicy Stanisława Staszica 11a. Wydarzenie rozpoczniemy o godzinie 19:00.

Szukasz noclegów w Zakopanem? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Zakopanem

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl