Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Taco Hemingway - koncert

Taco Hemingway - koncert
 
Zadebiutował muzycznie nagraniami po angielsku, ale uznanie przyniosła Hemingwayowi jednak twórczość w języku polskim.
gdzie?Klub Studio w Krakowie
Budryka W. 4, 30-072 Kraków
kiedy?13 listopada 2018 od 17:30

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na koncerty samego Taco Hemingwaya, które odbędą się w granicach trasy promującej płytę, pod tytułem: "Café Belga". MOżecie Państwo spodziewać się zatem ogromnej ilości całkiem nowego materiału, w dodatku na żywo.

Przedstawiamy zatem Taco Hemingway. To artysta, który przyszedł na świat w roku 1990, w Egipcie. Naprawdę nazywa się Filip Szcześniak. Zamieszkuje on Warszawę, gdzie skończył liceum imienia M. Kopernika, a także kulturoznawstwo na Uniwersytecie Warszawskim. Studiował również przez jeden rok na samym University College London. Jest twórcą viralnych, słynnych filmików, które dotyczą życia klubowego stolicy opierających się o części filmu, pod tytułem "Upadek".

Zadebiutował muzycznie nagraniami po angielsku, ale uznanie przyniosła Hemingwayowi jednak twórczość w języku polskim. Pod koniec roku 2014 została opublikowana fabularna, koncepcyjna epka, pod tytułem: “Trójkąt Warszawski”, która skupiła na artyście zainteresowanie publiki, środowiska i krytyków. Poszedł za ciosem i nagrał bardzo dobrze przyjętą epkę, noszącą tytuł: “Umowa o dzieło”, rok 2015, czerwiec. Taco Hemingway tworzy bardzo zgraną formację z muzycznym producentem Rumakiem, czyli Maciejem Ruszeckim i Łukaszem Partyką, który jest odpowiedzialny za wizualne sztuki. W roku 2016, dokładniej 2-go listopada, dzięki muzycznej wytwórni Asfalt Records ukazała się pierwsza płyta długogrająca rapera, pod tytułem: "Marmur". Album powstawał dzięki kolaboracji Szcześniaka oraz producenta Rumaka. Główny jego bohater, nazywany enigmatycznie SZCZEŚNIAKIEM, który wbrew własnej woli zostaje zameldowany w trójmiejskim, bardzo tajemniczym hotelu, o nazwie: "Marmur". Dowiaduje się na miejscu, iż stoi przed nim naprawę ogromna praca, chociaż nikt nie powiedział bohaterowi, na czym owa praca ma polegać. „Szprycer” to piaty mini-album Taco, który ukazał się w roku 2017, 30-go lipca, dzięki nakładowi Taco Corp.

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 13-go listopada 2018 roku, do krakowskiego Klubu Studio, znajdującego się przy ulicy Budryka W. 4. wydarzenie rozpocznie się o godzinie 17:30.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl