Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Taco Hemingway - koncert

Taco Hemingway - koncert
 
Bohater krążka, nazywany enigmatycznie SZCZEŚNIAKIEM, został zameldowany wbrew swej woli w tajemniczym Motelu "Marmur" w Trójmieście.
gdzie?Stocznia Klub B90
Doki 1, 80-958 Gdańsk
kiedy?15 grudnia 2017 od 20:30

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na koncert Taco Hemingwaya, który odbędzie się w gdańskiej Stoczni Klubie B90, znajdującym się przy ulicy Doki 1 już 15-go grudnia 2017 roku, o godzinie 20:30. Wydarzenie będzie miało miejsce w granicach trasy koncertowej, która promuje nowy materiał artysty. Taco Hemingway jest artystą, który przyszedł na świat w roku 1990, w Egipcie. Wówczas jego imię brzmiało Filip Szcześniak. Mieszka on w Warszawie, gdzie skończył liceum imienia M. Kopernika, a także kulturoznawstwo na Uniwersytecie Warszawskim. Przez rok studiował on na University College, w Londynie.

Jest twórcą sławnych filmików viralowych, które dotyczą życia klubowego stolicy, opierających się o fragmenty obrazu filmowego, pod tytułem: "Upadek". Zadebiutował muzycznie nagraniami rapowymi po angielsku, a jednak uznanie głównie przyniosła mu twórczość w języku polskim. Pod konic 2014 roku opublikowana epka - koncepcyjna, fabularna, pt.: "Trójkąt Warszawski", zdołała skupić na artyście zainteresowanie publiki, środowiska oraz krytyki. Poszedł zatem za ciosem i nagrał bardzo dobrze przyjętą, kolejna epkę, pt.: "Umowa o dzieło", rok 2015, czerwiec. Taco potrafi stworzyć zgrany zespół wraz z muzycznym producentem Rumakiem, czyli Maciejem Ruszeckim, a także Łukaszem Partyką, który jest odpowiedzialny za wizualne sztuki.

2-go listopada roku 2016 nakładem muzycznej wytwórni, o nazwie Asfalt Records ukazała się pierwsza płyta długogrająca rapera, pt.: "Marmur". Album powstał dzięki kolaboracji Rumaka i Filipa Szcześniaka. Bohater krążka, nazywany enigmatycznie SZCZEŚNIAKIEM, został zameldowany wbrew swej woli w tajemniczym Motelu "Marmur" w Trójmieście. Na miejscu dowiedział się, iż jest przed nim wielka praca, chociaż nikt nie powiedział mu, na czym owa praca ma polegać...

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl