Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Taco Hemingway

Taco Hemingway
 
Bohater albumu, enigmatyczny Szcześniak, zostaje zameldowany w przedziwnym, tajemniczym hotelu w Trójmieście.
gdzie?Klub Studio w Krakowie
Budryka W. 4, 30-072 Kraków
kiedy?25 listopada 2017 od 17:00

Kilka słów o artyście. Pod pseudonimem Taco Hemingway ukrywa się Filip Szcześniak, artysta urodzony w Egipcie, w 1990 roku. Aktualnie mieszka w Warszawie. Jest absolwentem liceum imienia Mikołaja Kopernika oraz kulturoznawstwa na Uniwersytecie Warszawskim. Przez rok pobierał nauki na londyńskim University College. Taco Hemingway to autor popularnych filmików viralowych, które obrazowały życie klubowe Warszawy i oparte były o film zatytułowany „Upadek”.

Artysta zadebiutował nagraniami wykonanymi w języku angielskim. Uznanie jednak przyniosła mu działalność artystyczna wykonywana w rodzimym języku. Pod koniec roku 2014 opublikowana została fabularna, przemyślana epka o tytule “Trójkąt Warszawski”. Epka skupiła na sobie, tym samym i na artyście, zainteresowanie środowiska. Pojawiła się pod nazwą “Trójkąt Warszawski” i zyskała uznanie publiczności oraz krytyków. W czerwcu 2015 roku Taco nagrał kolejną epkę zatytułowaną “Umowa o dzieło”. Artysta tworzy zgrany duet z producentem muzycznym Maciejem Ruszeckim aka Rumak. Dobrze układa się również współpraca z Łukaszem Partyką, który odpowiedzialny jest za elementy wizualne.

2 listopada, rok temu pod egidą oficyny wydawniczej Asfalt Records ukazała się pierwsza płyta długogrająca rapera. Zyskała tytuł: "Marmur". Album powstał dzięki współpracy Filipa Szcześniaka oraz producenta Rumaka. Bohater albumu, enigmatyczny Szcześniak, zostaje zameldowany w przedziwnym, tajemniczym hotelu w Trójmieście. Szcześniak pojawia się w owym Marmurze wbrew swej woli. Już na miejscu artysta dowiaduje się, że postawiono przed nim mnóstwo pracy. Początkowo nikt nie raczy wyjaśnić mu szczegółów... Oto początek przygody.

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

Zapraszamy, Klub Studio w Krakowie. Scena przy ul. Budryka 4. Koncert 25 listopada 2017 roku, punktualnie o 17:00. Taco Hemingway w Krakowie!

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl