Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Tabu - koncert

Tabu - koncert
 
Muzyka zespołu Tabu tworzona jest głównie przez reggae z mocno zakorzenioną w niej sekcją dętą oraz z wielką energią.
gdzie?Zet Pe Te
Dolnych Młynów 10, 31-124 Kraków
kiedy?6 grudnia 2017 od 20:00
za ile?25 zł

Przedstawiamy Państwu bardzo serdecznie formację ze Śląska, o nazwie Tabu. Została on założona w roku 2003. Od tamtego czasu zagrali około pół tysiąca koncertów, wygrali ważne nagrody na festiwalach muzycznych oraz nagrali trzy albumy studyjne. Grupa została także dwa razy zaproszona do zagrania w znanej trasie polskiej Punky Reggae Live. Płyta "Endorfina" wydana została w roku 2012 i cieszyła się wielkim zainteresowaniem pośród słuchaczy zespołu. Formacja uzyskała także liczne pochlebne opinie pośród muzycznych dziennikarzy.

Muzyka zespołu Tabu tworzona jest głównie przez reggae z mocno zakorzenioną w niej sekcją dętą oraz z wielką energią. Usłyszą Państwo też bardzo dobrze zagrane ska i roots reggae. Natomiast teksty są osobiste, jednak starają się poruszać szeroko pojęte socjologiczne tematy. Grają liczne koncerty, tak więc znani są na rodzimej scenie, ale nie tylko. Współorganizują jeden z największych festiwali polskich reggae, o nazwie Najcieplejsze Miejsce Na Ziemi, Wodzisław Sląski. Nowa płyta zespołu, nosi zaś nazwę: "METEORY" i została wydana w październiku roku 2015.

Na koncert zapraszamy serdecznie już 6-go grudnia 2017 roku, do krakowskiego Zet Pe Te. Zaczynamy o 20:00, a bilety wstępu kosztują 25 złotych.

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl