Szpaku w Gdańsku! Fresh N Dope League - koncert

Szpaku w Gdańsku! Fresh N Dope League - koncert
Artysta jest jednym z najbardziej przyszłościowych hip-hopowców młodego pokolenia.
Gdzie?
Klub muzyczny Parlament
Św. Ducha 2, 80-834 Gdańsk
Kiedy?
29 czerwca 2019 od 19:00
Za ile?
35 zł

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 29-go czerwca 2019 roku, do gdańskiego Klubu Parlament, znajdującego się przy ulicy Świętego Ducha 2, gdzie odbędzie się koncert Szpaka, w granicach Atypowy Tour i Fresh N Dope League! Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00, a bilety wstępu kosztują 35 złotych.

Artysta jest jednym z najbardziej przyszłościowych hip-hopowców młodego pokolenia. Raper pochodzi z Mrągowa i jest dodatkowo reprezentantem B.O.R, gdzie po wypromowaniu piosenki "GUMMO" został zaproszony przez Palucha. Świetnie łączy newschool oraz oldschool. Balansuje również między szczerością i melodycznością. Szpaku w swoich tekstach stawia głównie na autentykę. Atutem jest także widowisko, jakie tworzy, biorąc przede wszystkim pod uwagę, iż dziesięciolecie B.O.R to debiut na scenie, nie odstawał on od pozostałych z line-upu. 5-go marca 2018 roku ukazał się promujący rapera album EP, pod tytułem:"BORuto", który młody raper wykonywał z samym producentem 2K. Zatem na płycie znajdą Państwo dziesięć utworów, na których goszczą raperzy, jak między innymi: Young Igi, Paluch, czy też Kaz Bałagane. Nakład został sprzedany w zaledwie jedną godzinę.

"Atypowy" jest pierwszą pełną płytą studyjną rapera polskiego. Wydawnictwo na światło dzienne wyszło 19-go października 2018 roku, dzięki wytwórni, pod nazwą: B.O.R Records. To nowe wydawnictwo tworzy jedenaście numerów premierowych, które nasiąknięte są treścią życiową, energią, a także bezkompromisowymi wersami. Producencie krążka, to między innymi: Kubi Producent, Deemz, Michał Graczyk i D3W.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl