Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

SZAŁ TIME / One-woman show w 11. Noc Teatrów

SZAŁ TIME / One-woman show w 11. Noc Teatrów
 
Spektakl Szał Time, One-Woman show to spektakl opowiadający historię Oli Love. Ola Love to kobieta zagubiona w aktualnej rzeczywistości.
gdzie?Tytonie / Tytano
Dolnych Młynów 10, 31-124 Kraków
kiedy?17 czerwca 2017 od 20:00 do 21:00
za ile?bezpłatnie
organizatorTeatr Nowe Przestrzenie

Teatr Nowe Przestrzenie ma zaszczyt zaprosić na XI Noc Teatrów. W klubie Tytonie, 17 czerwca o godzinie 20:00 na scenie pojawi się przedstawienie Szał Time.

Szał Time, czyli One-Woman show. XI Noc Teatrów rozgrywać się będzie w przestrzeniach należących do Tytano Dolnych Młynów 10. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na tyły budynku Retro, niedaleko wejścia. Tu gdzie znajduje się klub FORUM Designu oraz Zet Pe Te. Zapraszamy na dugie piętro!

Spektakl Szał Time, One-Woman show to spektakl opowiadający historię Oli Love. Ola Love to kobieta zagubiona w aktualnej rzeczywistości. Spektakl obrazuje współczesne tematy społeczne, które ukazane zostały z punktu widzenia samotnej, młodej i niezależnej aktorki. Bohaterka prowadzi skrupulatnie ranking wśród mężczyzn. Jak do tej pory nikomu nie udało się sięgnąć do pierwszego miejsca. Ola Love stale czeka na wyśnionego królewicza z bajki. Również praca zawodowa nie przynosi jej satysfakcji. Marzy o karierze aktorskiej, niestety realizuje się wyłącznie prowadząc warsztaty teatralne dla najmłodszych.

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

Przychodzi w końcu taki dzień, kiedy Ola Love czuje, że więcej już nie jest w stanie przyjąć. Wszystkiego ma serdecznie dość, coś w niej runie. Wszystkie skrywane frustracje, sekrety, rozczarowania wylewają się z niej strumieniem..... I to jest początek Szał - Time.

Spektakl wyreżyserował Dariusz Szymor. W głównej roli zobaczymy Aleksandrę Kowalczyk. Informujemy, że spektakl przeznaczony jest tylko dla dorosłych widzów i trwa 45 minut.

Serdecznie zapraszamy na XI Noc Teatrów do Tytoni!

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl