Syny & Próżnia w Trójmieście - koncert

Syny & Próżnia w Trójmieście - koncert
Ich produkcje wizjonerskie nie pozostawiają nikogo obojętnym, ponieważ Syny są zjawiskiem emocjonalnym.
Gdzie?
Klub Sfinks700
Al. Franciszka Mamuszki 1, 81-718 Sopot
Kiedy?
26 kwietnia 2019 od 19:00
Za ile?
30 zł

Makes it happen oraz Latarnia Records bardzo serdeczne Państwa zapraszają na pierwszy tegoroczny koncert, który odbędzie się w Trójmieście: Próżnia i Syny. Wydarzenie będzie miało miejsce już 26-go kwietnia 2019 roku, w sopockim Klubie Sfinks 700, znajdującym się przy Alei Franciszka Mamuszki 1. Zaczynamy o godzinie 19:00, a bilety wstępu kosztują 30 złotych.

Syny - duet stworzony dzięki producentowi 1988 i raperowi/producentowi - Robertowi Piernikowskiemu. Ich debiut przypada na rok 2015, kiedy to wydali w wytwórni, pod nazwą: Latarnia Records album, pod tytułem: “Orient”, którym namieszali dość mocno na scenie polskiej muzyki, czym wywołali mnóstwo kontrowersji oraz dyskusji. Chłopaki nadają się świetnie do zwyczajnie niezwyczajnych poezji. Powszechnie uważani za dość prymitywnych barbarzyńców, którzy wyżej stawiają klimat niżeli konstrukcje muzyczne i tekstowe. Ludzi czeszą pod włos oraz tworzą wielowarstwowe gówno wypełnione emocjami, których na próżno zazwyczaj poszukiwać w rapie. Ich produkcje wizjonerskie nie pozostawiają nikogo obojętnym, ponieważ Syny są zjawiskiem emocjonalnym.

Natomiast Próżnia jest tworzona przez Philipa Havekera, którego debiutancki album wydany zostanie nakładem Latarni Records jeszcze w roku 2019, zaś przy produkcji płyty udział weźmie również 1988 (Syny). Zatem Próżnia jest melancholijną, wrażliwą oraz osobistą odsłoną Filipa, jednak zaśpiewaną i zaserwowaną w bardzo uspokajającej formule. Prócz przepięknych piosenek i melodii jest tutaj wyczuwalny sznyt rapowy, a teksty są serwowane z wielkim luzem, bo Filip bierze udział w gdyńskiej ekipie, o nazwie UNDADASEA (UNDA Records), również nie stroni od eksperymentów trapowo-hip-hopowych

Szukasz noclegów w Sopocie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Sopocie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl