Syny - koncert
Ich wizjonerskie produkcje nie pozostawiają właściwie nikogo obojętnym, ponieważ Syny są zjawiskiem emocjonalnym na wskroś.
Gdzie?
Klub Alchemia w Krakowie
Estery 5, 31-056 Kraków
Kiedy?
13 kwietnia 2018 od 20:00
Za ile?
30 zł

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na koncert Syny, który odbędzie się już 13-go kwietnia 2018 roku, w krakowskim Klubie Alchemia, znajdującym się przy ulicy Estery 5. Wydarzenie rozpoczniemy o godzinie 20:00, zaś bilety wstępu kosztują 30 złotych. Syny pojawić mają się w Krakowie w celu promowania swojego drugiego albumu, którego premiera ma odbyć się zaledwie w przeddzień koncertu.

Syny jest to duet stworzony dzięki producentowi 1988, a także raperowi oraz producentowi Piernikowskiemu. Ich debiut przypadł na rok 2015 i wówczas wydali płytę, pod tytułem: "Orient" (wytwórnia Latarnia Records), którą zresztą bardzo namieszali na scenie polskiej muzycznej, wywołali liczne kontrowersje oraz dyskusje.

Powszechnie uważani zatem za prymitywnych barbarzyńców, stawiających ponad muzyczne konstrukcje, czy też tekstowe - sam klimat. Ludzi czeszą pod włos, tworzą tym samym, wielowarstwowe gówno przepełnione emocjami, których próżno tak naprawdę szukać w rapie. Ich produkcje wizjonerskie nie pozostawiają właściwie nikogo obojętnym, ponieważ Syny są zjawiskiem emocjonalnym na wskroś.

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

Od ich debiutu zagrali już kilkadziesiąt koncertów, tak w kraju, jak i za granicą, występowali, miedzy innymi na festiwalach, jak: Nowa Muzyka, OFF Festival, Unsound, Up To Date, edycji gdańskiej Boiler Room, Colours of Ostrava i innych, czy zdobyli sobie całe rzesze wiernych słuchaczy. Zapraszamy!

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl