Sylwia Przybysz / Czas na Show PART 2! - koncert

Sylwia Przybysz / Czas na Show PART 2! - koncert
Na fanów czekają liczne piękne chwile, zaś wszystko zweryfikuje czas. Poznajcie teraz CZAS artystki, bo ma ona nadzieję, że stanie się Waszym lekiem na wszelakie zło.
Gdzie?
Klub Proxima w Warszawie
Żwirki i Wigury 99a, 02-089 Warszawa
Kiedy?
13 stycznia 2019 od 15:00
Za ile?
39 zł

Sylwia Przybysz wyrusza właśnie w drugą część swojej ogólnopolskiej trasy koncertowej, która promuje wydawnictwo, pod tytułem: "Czas". Na mapie znajdzie się kolejne dwanaście miast, a w tym te, w których Sylwia pojawi się pierwszy raz w swej karierze artystycznej. Jaś Dąbrowski będzie towarzyszył artystce na każdym koncercie i wspólnie wezmą udział w Meet and Greet Couple Goals - czyli specjalnych spotkaniach.

Sama Sylwia Przybysz o albumie "Czas" mówi, że jest ona w szczególności poświęcona trudnym chwilom, którymi wcześniej nie potrafiła ona podzielić się ze swoimi słuchaczami. Czuje ona, iż udało jej się odciążyć głowę, ponieważ w utworach opowiada o przeszłości i o tym, że należy ją zostawić za sobą, żeby żyć teraźniejszością! Na fanów czekają liczne piękne chwile, zaś wszystko zweryfikuje czas. Poznajcie teraz CZAS artystki, bo ma ona nadzieję, że stanie się Waszym lekiem na wszelakie zło.

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 13-go stycznia 2019 roku, do warszawskiego Klubu Proxima, znajdującego się przy ulicy Żwirki i Wigury 99 a. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 15:00, a bilety wstępu kosztują 39 złotych. Sylwia Przybysz i Czas na Show!!!

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl