Sylwia Przybysz / Czas na Show PART 2!
Na koncertach artystce będzie towarzyszyć Jaś Dąbrowski. Para weźmie udział w spotkaniach specjalnych Meet and Greet Couple Goals.
Gdzie?
Studenckie Centrum Kultury Politechniki Krakowskiej "Kwadrat"
Skarżyńskiego S. 1, 31-866 Kraków
Kiedy?
10 lutego 2019 od 15:00
Za ile?
39 zł

Sylwia Przybysz rusza w część drugą swojej ogólnopolskiej trasy, którą promuje wydawnictwo Czas. Na mapie znajduje się dwanaście miast, a w tym te, w których Sylwia Przybysz pojawi się pierwszy raz w swej karierze. Na koncertach artystce będzie towarzyszyć Jaś Dąbrowski. Para weźmie udział w spotkaniach specjalnych Meet and Greet Couple Goals.

Sama zainteresowana o swojej płycie, pod tytułem: "Czas" mówi, że jest ona poświęcona trudnym chwilom, którymi nie dzieliła się jeszcze nigdy z fanami. Czuje, iż udało jej się odciążyć swoją głowę, ponieważ opowiada w tym utworach o przeszłości oraz o tym, że należy ją zostawić gdzie tam, w tyle. Na wszystkich czekają piękne chwile w przyszłości, zaś na wszystko inne przyjdzie kiedyś czas. Teraz poznajcie JEJ CZAS. Artystka ma nadzieję, iż stanie się dla Was lekiem na wszelkie zło.

Zapraszamy zatem bardzo serdecznie na koncert, który odbędzie się już 10-go lutego 2019 roku, w krakowskim Studenckim Centrum Kultury Politechniki Krakowskiej "Kwadrat", znajdującym się przy ulicy Skarżyńskiego S. 1. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 15:00, a bilety wstępu kosztują 39 złotych.

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl