Sylwia Przybysz/Czas na Show - koncert
Album pod tytułem: "Czas" składa się z kilkunastu kompozycji, to poza tym motywujące oraz wzruszające teksty, które z dużą łatwością zapadną wszystkim w pamięć.
Gdzie?
Klub Proxima w Warszawie
Żwirki i Wigury 99a, 02-089 Warszawa
Kiedy?
20 maja 2018 od 16:00
Za ile?
39 zł

Teraz będzie czas na show! Sylwia Przybysz - wokalistka, przeniesie Państwa do swojego magicznego świata w trakcie swej nowej trasy koncertowej. Przyjdźcie Państwo koniecznie na koncert i przekonajcie się na własnej skórze czego można spodziewać się po wokalistce.

Trasa koncertowa, pod tytułem: Czas na Show ma za zadanie wypromować trzecią płytę w karierze artystki. Album pod tytułem: "Czas" składa się z kilkunastu kompozycji, to poza tym motywujące oraz wzruszające teksty, które z dużą łatwością zapadną wszystkim w pamięć. Usłyszymy tam również międzynarodowych Gości, a także to "coś" czegp zabrakło w poprzednich albumach Sylwii Przybysz i bonus track.

Nowy krążek jest natomiast poświęcony trudnym chwilom w życiu artystki, którymi wcześniej nie umiała się z nikim podzielić. Zatem poczuła ona, że odciążyła znacznie swoją głowę, ponieważ opowiada w swoich piosenkach o przeszłości oraz o tym, żeby zostawić ją za sobą. Bo czeka na nas dużo przepięknych chwil w przyszłości, zaś wszystko inne będzie miało swój czas. Teraz poznajcie Państwo Jej "Czas". Artystka ma szczerą nadzieję, że płyta dla jej fanów stanie się czymś w rodzaju leku na całe zło.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

Zapraszamy na koncert, który odbędzie się już 20go maja 2018 roku, w warszawskim Klubie Proxima, znajdującym się przy ulicy Żwirki i Wigury 99 a. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 16:00, a bilety wstępu kosztują 39 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl