Sylwia Lipka Na Fali Wrocław - koncert
Artystka już od 2014 roku stała się jedną z prezenterek głównych w stacji, pod nazwą: Disney Channel Polska, gdzie okazję miała, by poprowadzić swój własny program, o nazwie: „I Love Violetta"
Gdzie?
Sala Gotycka w Starym Klasztorze
Purkyniego J. E. 1, 50-150 Wrocław
Kiedy?
25 marca 2018 od 16:00
Za ile?
109 zł

Przedstawiamy Państwu bardzo serdecznie Sylwię Lipkę, która jest dość znaną piosenkarką, prezenterką telewizyjną oraz youtuberką, która po wyprzedanych koncertach stwierdziła, że nadszedł najwyższy czas na wyruszenie w kolejną koncertową trasę, nazwaną: "Na Fali". Wcześniejsze koncerty miały za zadanie wypromować pierwszy album artystki, noszący z kolei tytuł: "Szklany Sen".

Na koncert Sylwii Lipki zapraszamy zatem bardzo serdecznie już 25-go marca 2018 roku, we wrocławskiej Sali Gotyckiej w Starym Klasztorze, znajdującym się przy ulicy Purkyniego J. E. 1. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 16:00, zaś bilety wstępu kosztują 109 złotych.

Artystka już od 2014 roku stała się jedną z prezenterek głównych w stacji, pod nazwą: Disney Channel Polska, gdzie okazję miała, by poprowadzić swój własny program, o nazwie: „I Love Violetta" i reprezentować tę stację w Zjednoczonym Królestwie, a także w Stanach Zjednoczonych, gdzie poprowadziła relację z czerwonego dywanu "Music Awards Radio Disney". W roku 2015, w sierpniu Sylwia Lipka udział wzięła w konkursie, pod nazwą: Young Sing Stars. Została zresztą dzięki niemu artystką My Music oraz dołączyła do projektu, o nazwie Young Stars. Również w roku 2015 artystka zadebiutowała swoim pierwszym singlem, noszącym tytuł: "Masz To Coś", natomiast single, o tytułach: "Zapomnieć chcę" i "Zobacz" uzyskały status złotych. Zaś 20-go października ukazała się nowa płyta, dwujęzyczna, pod tytułem: "Fala/Wave", a pochodzące z niej piosenki usłyszą Państwo "Na Fali".

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

Nasz harmonogram wygląda następująco:
O godzinie 16:00 odbędzie się spotkanie MEET&GREET właśnie z Sylwią Lipką, o godzinie 17:30 zostaną otwarte bramy dla osób, które posiadają bilety na koncert, o godzinie 17:45 wystąpi support w postaci Bartka Kaszuby, o godzinie 18:05 przewidziany jest koncert właściwy Sylwii Lipki. Zapraszamy!

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl