Sylwia Banasik - Magiczny wieczór - koncert

Sylwia Banasik - Magiczny wieczór - koncert
Program koncertu, pod tytułem: "Magic Evening" znajdują się piosenki, które pochodzą ze słynnych filmów, a także z głośnych musicali.
Gdzie?
Zatoka Sztuki
Al. Franciszka Mamuszki 14, 81-759 Sopot
Kiedy?
3 czerwca 2018 od 19:00
Za ile?
40 zł

Przedstawiamy Państwu bardzo serdecznie Sylwię Banasik, która jest gwiazdą sceny polskiej musicalowej. Jest także znana z występów w granicach Studia Accantus. Specjalnie dla Państwa artystka zaśpiewa w sopockiej Zatoce Sztuki, znajdującej się przy Alei Franciszka Mamuszki 14, już 3-go czerwca 2018 roku. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00, a bilety wstępu kosztują 40 złotych.

Program koncertu, pod tytułem: "Magic Evening" znajdują się piosenki, które pochodzą ze słynnych filmów, a także z głośnych musicali. Z filmowego świata usłyszycie zatem, miedzy innymi: "Mam tę moc" z uwielbianej przez dzieci "Krainy Lodu", "Kolorowy wiatr" z kultowej "Pocahontaz", "Never Enough" z "The Greatest Showman", czy też "I see you" z "Avatara". Natomiast musicale reprezentowane będą przez: "Kolor Purpury" z "I'm Here", czy "The Wicked" z "The Wizard And I".

Sylwia Banasik zadebiutowała w Teatrze Rampa (Warszawa), gdzie brała udział w muzycznych spektaklach, jak na przykład: „Przygody Sary”, „Świat Bastiana”, „Obcy” i „Zaczarowani”. Natomiast w Muzycznym Teatrze w Gliwicach grała rolę Wednesday, musical, pod tytułem: „Rodzina Addamsów”, zaś w Muzycznym Teatrze w mieście Poznań zagrała kochankę Perona, musical, noszący nazwę: „Evita”. W wersji polskiej disneyowskiego filmu, pod tytułem: „Piękna i Bestia” artystka śpiewała partie wokalne głównej bohaterki - Belli. Ponad to była odtwórczynią roli Marii Vetsery - koncert musicalowy, noszący tytuł: „Afera Mayerling”. Świetnie znana publice jako solistka Studia Accantus. Teraz Sylwia Banasik występuje także w musicalu, pt.: "Piloci", w Teatrze Roma.

Szukasz noclegów w Sopocie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Sopocie

To laureatka licznych konkursów muzycznych, między innymi: zdobyła pierwsze miejsce na Konkursie, pod nazwą: „Pamiętajmy o Osieckiej”, Sopot, a także wyróżnienie na finałowej gali w Warszawie, poza tym miejsce pierwsze w musicalowym konkursie ArtBem, na Festiwalu FAMA, laureatka w programie „Od przedszkola do Opola”, w roku 2004.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl