Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Sylwester w Krakowie! / Aleja Róż

Sylwester w Krakowie! / Aleja Róż
 
Panowie stoczą zatem emocjonującą bitwę na utwory i zaprezentują muzykę taneczną i rozrywkową, pochodzącą z różnych pokoleń.
gdzie?Aleja Róż
al. Róż, Kraków
kiedy?od 31 grudnia 2017 21:00 do 1 stycznia 2018 01:00
za ile?bezpłatnie
organizatorUrząd Miasta Krakowa

Cztery lokalizacje oraz cztery sceny. A na każdej scenie wystąpią przed Państwem artyści, którzy zapewnią Wam wszystkim niezapomniane przeżycia, ogrom wspomnień z koncertów, potańcówek oraz imprez.

Tanecznie i swingująco będzie w Alei Róż nowohuckiej, w której o rozruszanie publiki zadba Companions. Zaś po skończonym koncercie o uwagę fanów zawalczy Waldemar Domański, który jest dyrektorem Biblioteki Polskiej Piosenki oraz Michał Wasilewski, który z kolei znany jest z roli Dj'a Vasila. Panowie stoczą zatem emocjonującą bitwę na utwory i zaprezentują muzykę taneczną i rozrywkową, pochodzącą z różnych pokoleń.

W programie: o godzinie 21:00 wystąpi Waldemar Domański oraz Michał Wasilewski (Dj Vasil), o godzinie 22:00 wystąpi natomiast Companions, o godzinie 23:30 znów występ Waldemara Domańskiego i Michała Wasilewskiego, o godzinie 1:00 nastąpi zakończenie imprezy.

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

Zapraszamy zatem bardzo serdecznie już 31-go grudnia 2017 roku, na krakowską Aleję Róż. Wydarzenie organizuje Urząd Miasta Krakowa i jest ono bezpłatne.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl