Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Sylwester na Wenus

Sylwester na Wenus
 
A gdy wybije północ wspólnie przywitamy Nowy Rok lampka szampana i ciepłymi życzeniami.
gdzie?Centrum Inicjatyw Artystycznych
Tęczowa 79/81, 53-603 Wrocław
kiedy?od 31 grudnia 2017 20:00 do 1 stycznia 2018 00:01
za ile?100 zł
organizatorCentrum Inicjatyw Artystycznych

Wenus jest niezwykłą planetą. Na niej czas płynie zupełnie inaczej niż na Ziemi - intensywnie i wartko. Tutaj nigdy nie poczujecie znudzenia. Ostatniego dnia tego roku, na Planecie Wenus wszystko nabierze tempa, a zwłaszcza sfera miłosna. Dialogi iskrzą się od dowcipu, kobiety emanujące dużą dawką seksapilu, zaś mężczyźni mogą stać się jeśli tylko zechcą - bogami. Zatem jeżeli nie macie Państwo pomysłu na spędzenie tego wyjątkowego wieczoru sylwestrowego, lub też pragniecie spędzić go w końcu z klasą oraz z humorem, jest to dla Was idealna wręcz oferta.

Mamy w przygotowaniu dla sylwestrowej widowni prezentacje spektakli, lubiane utwory, a także niespodziankę noworoczną. Rozpoczniemy ten wieczór pokazem części drugiej: "Przyjaciółek z Wenus", czyli niezwykle zabawną i dynamiczną opowiastką o czterdziestych urodzinach, które obchodzi jedna z bohaterek. Przygotowaliśmy, w przerwie między spektaklami, poczęstunek w postaci ciast oraz zimnych przekąsek, a także zimnych i ciepłych napoi. Natomiast po przerwie zobaczą Państwo premierowo trzecią część przezabawnej serii: "Przyjaciółki z Wenus". A gdy wybije północ wspólnie przywitamy Nowy Rok lampka szampana i ciepłymi życzeniami.

Zapraszamy zatem do Centrum Artystycznych Inicjatyw, znajdującego się przy ulicy Tęczowej 79-81, we Wrocławiu. Wydarzenie rozpoczniemy o godzinie 20:00, zakończymy o 00:01. Bilety wstępu kosztują 100 złotych od osoby.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

Program wygląda następująco: o godzinie 20:30 do 21:50 projekcja "Przyjaciółek z Wenus 2", o godzinie 21:50 do 22:35 kawa, herbata, poczęstunek, o godzinie 22:35 do 23:55 projekcja premierowa części trzeciej "Przyjaciółek z Wenus", zaś o północy przywitamy Nowy Rok. Zapraszamy.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl