Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Sygnały - Interaktywny Plac Zabaw

Sygnały - Interaktywny Plac Zabaw
 
Prezentacja premierowa wersji pierwszej ekspozycji towarzyszyła otwieraniu Centrum Sztuki, o nazwie WRO, rok 2008.
gdzie?Centrum Sztuki WRO - WRO Art Center
Widok 7, 50-052 Wrocław
kiedy?14 stycznia 2018 od 12:00
za ile?bezpłatnie
organizatorCentrum Sztuki WRO Art Center

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na wystawę, pod nazwą: "Sygnały". Jest to kolejna odsłona Placu Zabaw Interaktywnego, który w roku 2018 obchodził będzie swe dziesiąte urodziny. Prezentacja premierowa wersji pierwszej ekspozycji towarzyszyła otwieraniu Centrum Sztuki, o nazwie WRO, rok 2008. Od tamtego czasu wystawa jest wzbogacana o kolejne instalacje oraz rozwija przy tym równolegle z edukacyjnym programem działań, które są skierowane do najmłodszych, a także do ich najbliższych.

Nasza wystawa jest stworzona z instalacji, które dadzą Państwu możliwość zabawienia się dźwiękiem: wieloelementowa i najnowsza praca "TeToKi!, czyli Technology to the Kids", jak również realizacje, które zostały przez nas zaproszone do WRO - Izabeli Kościeszy oraz Jarek Kordaczuk, czyli: "Którędy do dźwięku" i Mikifon zespołu PanGenerator.

Prócz dźwiękowego, równie ważny jest wizualny sygnał szczególnych prac - pracując w skali pomiędzy czernią a bielą, kolejny już raz staramy się odejść od skojarzeń stereotypowych, które wiążą się z aktywnościami przeznaczonymi dla najmłodszych.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

Naszej wystawie towarzyszą warsztatowe działania, muzyczne aplikacje przeznaczone dla mobilnych urządzeń oraz wybór publikacji, które dotyczą własnie dźwięku, jako inspiracja do ciągłych poszukiwań. Mamy również w planach program specjalny Poranków Niedzielnych we WRO.

Wernisaż niedzielny odbędzie się już 14-go stycznia roku 2018, o godzinie 12:00, we wrocławskim Centrum Sztuki WRO. Nasza wystawa zaś będzie otwarta aż do 29 kwietnia roku 2018, we wtorki, piątki oraz niedziele. Wydarzenie jest bezpłatne.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl